Chloe Loughnan: Türk vatandaşlığına başvuracağım

SEÇKİN ŞENVARDAR / MİLLİYET
Chloe Loughnan, sunuculuğunu yaptığı ‘Magazin D’ hakkında, “Programı çok sevdim, gayet mutluyum” dedi. Türkiye’ye olan sevgisini ise “Bu teklif bana çok iyi geldi. Zaten Türkiye’yi çok özlemiştim. Koronavirüs pandemisi yüzünden ülkeme dönmüştüm, burası benim ikinci evim gibi, bırakmak istemem burayı” sözleriyle dile getirdi.

“SERDAR’A KÖTÜ DUYGULAR BESLEMİYORUM”

Loughnan, 2014-2019 yılları arasında evli kaldığı şarkıcı Serdar Ortaç’la boşandıktan sonra görüşmediklerini, ancak hakkında hiçbir zaman kötü düşünmediğini söyledi: Konuşamıyoruz, umarım her şey iyidir sağlıklıdır, bayağı zaman olmuş, üç sene falan. Serdar bana göre çok iyi insan, hiç ona kötü duygular beslemiyorum. Onun için en iyisini isterim.

‘NAFAKA’ CEVABI!

Chloe’nin boşandıktan sonra nafaka alamadığı için Serdar Ortaç’ın evine haciz gönderdiği iddia edilmişti. Ünlü model, nafaka konusuyla ilgili sorular üzerine, “Nafaka haberleri sürekli çıkıyor ama ben okumuyorum. Onlar çok önceydi unuttuk. Yeni bir hayat başladı şimdi. O konuyu kapattık artık. Yeni, güzel şeylerden konuşalım. Bunlar eski konular” şeklinde konuştu.

Serdar’ın ‘kürtaj’ itirafı gündem oldu!

“BU KEZ VATANDAŞLIĞA BAŞVURACAĞIM”

11 yıl Türkiye’de yaşadığını ve sevgilisinin de ülkeyi çok sevdiğini dile getiren 30 yaşındaki model, “Türk vatandaşı olmayı düşünüyor musunuz?” sorusuna şu yanıtı verdi:

Alıntı Metni

“BORÇLAR BİTTİ”

Uzun süredir ‘nafaka’ ve ‘borç’ haberleriyle magazin gündemine gelen Serdar Ortaç, geçtiğimiz günlerde Etiler’de bir mekanda objektiflere yansımıştı. Ümlü popçu, “Sürekli borçlarınız konuşuluyordu. Son durum nedir?” sorusunu, “Bitti bitti. Borç bitti, artık konuşacak bir şey yok” şeklinde cevaplamıştı.

“50’DEN SONRA YA ROMATİZMA YA DA EGZAMA OLUR”

Meslektaşı Seçil Gür’le birlikteliği Haziran 2021’de sona eren 52 yaşındaki sanatçı, maddi anlamda zor günleri geride bıraktığını vurgularken, özel hayatı hakkında ise “Umurumda değil aşk. 50 yaşından sonra insanın ya romatizması olur ya da egzaması olur, aşkı olmaz” ifadelerini kullanmıştı.

‘Kumar tutkusu ailemize çok zarar verdi’
‘İnşallah parayı bu defa tutarım’
PaYLaŞşşş