8 oda, 4 salon, 4 banyo! İşte Serdar Ortaç’ın çalışanlarına bırakacağı lüks ev

Serdar Ortaç, Haziran 2022’de yaptığı açıklamada, “Borçlarını kapatabilmek için çok çalıştım. Maalesef bu yıl şarkı yapamadım çünkü borçlar belimi büktü. 15 milyon TL borç ödedim, çok şükür sıfırladım. Şimdi kendime çalışma zamanı. İnşallah bu defa parayı tutarım” demişti.

EVİNİ ÇALIŞANLARINA BIRAKACAK

Geçtiğimiz haftalarda da Ortaç,“Çoluk, çocuk yok. O yüzden çalışanlara vereceğim. Bir ev var zaten. Onu da onlar paylaşacaklar” sözleriyle gündem olmuştu.

Serdar Ortaç: Sol ayağıma yine inme indi!

“BİR EVİM VAR ZATEN”

Serdar Ortaç, daha sonra konuyla ilgili olarak, “Ben yazılı verdim. Evi çalışanlara bırakacağım. Hemen ölmeyeyim de bir evim var zaten” ifadelerini kulanmıştı.

DEĞERİ 2-3 KATINA ÇIKTI

Serdar Ortaç’ın bu açıklamasından sonra 2016 yılında 15 milyon TL’ye aldığı ve şu günlerde değeri 2-3 katına çıkan evi merak konusu oldu.

BOĞAZ MANZARALI, 750 METREKARE!

İstanbul’un en güzel lokasyonlarından İstinye sırtlarında, Boğaz manzaralı, 750 metrekare arsa üzerine kurulu; 8 oda, 4 salon, 4 banyo, özel tasarım bina, teraslı, balkonlu, özel kamera sistemli, peyzajlı evin görüntüleri de gündem oldu. Serdar Ortaç’ın lüks evine beğeni yağdı.

Serdar Ortaç şarkı söylerken hüngür hüngür ağladı!
PaYLaŞşşş