Selin Yeninci’den ATV üzerinde bikinili poz

Dört yıl önce ATV’de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde canlandırdığı Saniye karakteriyle 34 yaşındaki Selin Yeninci, büyük bir tanınırlığa ulaşmıştı.

Dizisinin final yapmasının ardından Yeninci, Nasipse Adayız sinema filmi ile İlk ve Son dijital dizisinde rol almıştı. Bir süre ekranlara ara veren Yeninci, Annenin Sırrıdır Çocuk dizisiyle geri dönüş yapmıştı.

Reytinglerde başarı sağlayamayan Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi final yaparak ekranlara veda etmişti. Oyunculuğuyla sık sık gündeme gelen Selin Yeninci sosyal medya pozlarıyla dikkat çekiyor.

KIRMIZI HALIDA BOY GÖSTERDİ

Türk Sineması’nın bu sene Cannes’da kırmızı halıdaki temsilcisi Selin Yeninci oldu. Cannes Film Festivali’nin resmi bölümünde gösterimi yapılan Türk filmi ‘Kurak Günler’ için Cannes’a giden oyuncu, kırmızı halıda boy gösterdi.

Selin Yeninci New York’tan paylaştı!

Hakan Yıldırım tasarımı pudra mavisi elbisesiyle galaya katılan Selin Yeninci, kırmızı halıda karşılaştığı Oscar ödüllü oyuncu Alicia Vikander ile samimi bir sohbet gerçekleştirdi. Vikander, Yeninci’nin filmi ‘Kurak Günler’i izlemek için bilgi aldı.

“ÇABAMIN KARŞILIĞINI ALDIM”

Selin Yeninci, filmin yönetmeni Emin Alper ve ekiple birlikte önce ‘Holly Spider’ filminin galasına katıldı. Daha sonra Salle Debusy’de kendi filmlerinin prömiyeri için kırmızı halıda yürüdü. Cannes’da yönetmen ve yapımcılardan övgü alan oyuncu, gördüğü ilgi karşısında mutluluğunu “Oynadığım filmle burada olmak benim çok önemli ve bu mutluluk verici. Oyunculuk adına gösterdiğim çaba ve titizliğin karşılığını aldığımı düşünüyorum” sözleriyle belirtti.

Emin Alper’in son filmi ‘Kurak Günler’, 23 Mayıs’ta Cannes’daki prömiyeri sonrası filmi çok beğenen seyirci tarafından sekiz dakika boyunca ayakta alkışlandı.

TAM NOT ALDI

34 yaşındaki güzel oyuncu, en son mini şortlu pozunu paylaştı. Bağcıklı topuklu ayakkabılarıyla kombinini tamamlayan oyuncu takipçilerinden tam not aldı.

ATV ÜZERİNDE BİKİNİLİ POZ

Şu sıralarda tatilde olan Selin Yeninci bikinisiyle ATV üzerine çıktı. Motorun üzerinde sere serpe poz veren Selin Yeninci hayranlarının dikkatini çekti. Ünlü oyuncunun iddialı pozları kısa sürede gündem oldu.

Selin Yeninci küvetin içinde poz verdi
PaYLaŞşşş