Burak Özçivit ve oğlu deniz keyfi yaptı, Fahriye Evcen yerinden kalkmadı

‘Çalıkuşu’ dizisinde tanışıp, aşk yaşamaya başlayan Fahriye Evcen ile Burak Özçivit çifti, 2017’de nikah masasına oturdu. 2019 yılında çocukları Karan’ı kucaklarına alarak, ilk kez anne-baba olmanın sevincini yaşayan çift, sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündem oluyor.

Geçtiğimiz günlerde mutlu birliktelikleri devam eden oyuncu çiftten Fahriye Evcen’in hamile olduğu iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Güzel oyuncunun 2,5 aylık hamile olduğu ortaya çıktı. Bebeklerinin cinsiyeti henüz belli olmayan çift, bebek müjdesi hakkında henüz bir açıklama yapmamıştı.

Bebek haberleri sonrasında Bodrum’da objektiflere yakalanan ünlü çift, basın mensuplarının ‘Neler hissediyorsunuz?’ sorusuna şu sözlerle yanıt vermişti:

Alıntı Metni


“UYKUSUZ GECELERE ALIŞKINIM”

“Daha haberi yeni almışız” diyen oyuncu çift, “Kız mı olsun erkek mi olsun?’ modunda değiliz, sağlıklı, vatana millete hayırlı evlat olsun yeterli. Ben zaten uykusuz gecelere alışkınım. Karan ile stajımı tamamladım” ifadelerini kullandı.

GÖZÜNÜ BODRUM’A DİKTİ

Tüm bunların ardından ikinci kez baba olmaya hazırlanan Özçivit, önceki gün Bodrum’da bir şantiyede objektiflere yansıdı. Ünlü oyuncunun, eşine doğum hediyesi olarak ev baktığı öğrenildi. Bir süre şantiyede yapım sürecinde olan evi inceleyen Burak Özçivit, ardından oradan ayrıldı.

‘BAKTIĞI ARAZİ KENDİNİN’ İDDİASI

Öte yandan gayrimenkul sektörüne yaptığı yatırımlarla bilinen ünlü oyuncunun ‘Doğum hediyesi olarak bakıyorum’ dediği arazinin kendisine ait olduğu öne sürüldü.

İddialara göre; Özçivit, geçtiğimiz yıl Bodrum Gümüşlük’teki evinin hemen üstünde bulunan araziyi satın aldı. Villa karşılığı müteahhit ile anlaşmış ve bu yıl inşaat başladı. Toplam altı villa yapılan projeden üç villa Özçivit’in, üç villa ise müteahhittin aldığı söyleniyor. Bir villanın değerinin 15 milyon TL olduğu konuşuluyor.

Fahriye Evcen ile Karan’ın kar pozu

ÖZÇİVİT AİLESİ SEZONU AÇTI

Geçtiğimiz hafta ikinci çocuk müjdesini sevenleri ile paylaşan ve Bodrum’daki yazlıklarına gelerek tatili başlatan Özçivit Ailesi 1 haftalık aranın ardından deniz sezonunu önceki gün Bodrum Gündoğan’da bir otelin sahilinde açtı.

“BABA BERABER OYNAYALIM”

Karan, sahile gelir gelmez elindeki oyuncak küreği ile sahilde kum ile oynamaya başladı. Daha sonra denize giren Karan bir süre sonra babası Burak Özçivit’e seslenerek ”Baba beraber oynayalım”dedi. Karan’ın isteğini kırmayan ünlü oyuncu denize girerek Karan’a eşlik etti.

EVCEN PAREOSUNU ÇIKARMADI

Daha sonra güneşlenmek için şezlonguna geçen yakışıklı oyuncu, oğlu Karan’ın cep telefonu ile fotoğrafını çekti. 2 aylık hamile olduğu öğrenilen Fahriye Evcen denize girmeyi tercih etmeyerek eşi Burak Özçivit’i ve oğlu Karan’ı izlemeyi tercih etti. Evcen’in beyaz pareosunu çıkarmadığı ve yerinden kalkmadığı görüldü.

Burak Özçivit-Fahriye Evcen çifti gezmelerde!
Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’ten yeni poz
PaYLaŞşşş