Shakira hastanedeki babasını ziyaret edip, ayaklarını öptü

Barcelona’nın yıldızı Gerard Pique ile dünyaca ünlü şarkıcı Shakira’nın aşkı kısa bir süre önce sona ermiş; 11 yıldır mutlu bir birliktelik sürdüren çiftin ilişkisinin bitmesinde aldatma iddiaları ve ihanet skandalı gündeme gelmişti. Shakira, geçtiğimiz aylarda ise olaylı ayrılık hakkında ilk kez konuşmuştu.

“MUHTEMELEN HAYATIMIN EN KARANLIK DÖNEMİ”

Shakira, Pique için büyük fedakarlıklar yaptığını belirterek; “Yaşadıklarımdan ilk kez bahsediyorum. Sessiz kaldım, bununla ilgili konuşmak zor. Normal bir ayrılık yaşamadık çünkü. Sadece benim için değil, çocuklarım için de zordu. Çocuklarımı bu durumdan korumaya çalıştım. Çünkü onlar hayattaki en önemli varlıklarım. Okulda arkadaşlarından bir şey duyar, internette kötü habere rastlarlar ve bundan etkilenebilirler” demiş ve sözlerine şöyle devam etmişti:

Alıntı Metni

BABASINA YARDIM ETTİ

Tüm bunların ardından ünlü şarkıcı Shakira, babası William Mebarak Chadid’e hastanede fizik tedavi seansına yardım ederken çekilen duygusal bir videosunu paylaştı.

Bir doktor kenardan izlerken fizik tedavi tekniklerini kullanarak babasının bacaklarını hareket ettirmesine yardım ettikten sonra ayaklarını öpen Shakira; paylaşımına şu mesajı yazdı:

Alıntı Metni
Shakira, Gerard Pique’nin gece hayatını takip etmek için dedektif tutmuş!

ESKİ SEVGİLİSİ DE ZİYARET ETTİ

DailyMail’de yer alan habere göre; 45 yaşındaki Kolombiyalı şarkıcı, geçen hafta 91 yaşındaki babasının Barselona’daki Teknon-Quiron kliniğine kabul edildiğini doğrulamıştı. Shakira’nın eski sevgilisi Gerard Pique de (35), ‘hala aile’ oldukları için William’ı hastanede ziyaret etmişti.

Hola!’nın bildirdiğine göre; Pique’nin hastanedeyken William’ı ziyaret ettiğini doğrulayan Shakira’nın annesi Nidia Ripoll olmuştu. Ripoll, Chadid’in ‘stabil’ bir durumda olduğunu ama ne zaman hastaneden taburcu edileceğini bilmediklerini de söylemişti.

NE OLMUŞTU?

William Mebarak Chadid, bu sene Mayıs ayının sonlarında kötü bir şekilde düşerek hastaneye kaldırılmıştı. Haziran ayının başlarında Shakira, korkunç olayı takipçileriyle paylaşmış ve şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni
Gerard Pique’yi yakan ‘intikam’ fotoğrafı!
PaYLaŞşşş