Ebru Şallı ve Demet Şener’den yıllar sonra aynı poz

Türkiye’nin en güzel kadınları arasında yer alan Demet Şener ve Ebru Şallı’nın uzun yıllardır süren dostluğu devam ediyor. Zaman zaman bir araya gelen ikilinin arasında 2017 yılında soğuk rüzgarlar esmişti. O dönem Uğur Akkuş’la aşk yaşadığı ortaya çıkan Şallı’ya, Şener’den destek çıkmamıştı. Kutluay’ın kendisini aldattığını öğrendikten sonra boşanma kararı alan ünlü mankene, bir takipçisi; Şallı’nın yaşadığı aşkı sormuştu.

ARKADAŞINA DESTEK ÇIKMAMIŞTI

Bu durumu onaylamadığını belirten Demet Şener, “Başkasının hayatıyla benim duruşumum ne alakası var. İnsanların hayatlarını yargılamak bana göre değil. Benim dik duruşum, benim yaşadığım olaya karşı. Ayrıca duruşumun sadece aldatmaya değil, bunun yapılış şekline… Tabii evli insanların başkalarıyla ilişkiye girmeleri doğru değil. Boşansın ne isterse yapsın” demişti.

“ASLA EBRU’YA SERT ÇIKMA GİBİ BİR AÇIKLAMAM YOKTUR”

Açıklamasının ardından çıkan haberlere yanıt veren Şener,“Duruşum benim yaşadığım olaylara karşı dediğim halde nasıl olayı Ebru Şallıya sert çıktıya getirdiler anlamadım…Ben yakın uzak hiçbir arkadaşımı ya da hiçbir insanı yargılamam bu bana düşmez. Kimseye düşmez. Ayrıca benim isyanım sadece aldatılmaya değil bunu öğreniş ve bana yaşatılış şekline. Ltfen beni istemediğim pozisyonlara çekmeye çalışmayın. Her insan kendi yaşadıklarından sorumludur. Asla Ebru’ya sert çıkma gibi bir açıklamam yoktur. Değerli basın mensuplarına duyurulur. Sevgiler” ifadelerini kullanmıştı.

Demet Şener: Tolga beni her zaman mutlu ediyor

“ZAMANSIZ DOSTLUK”

Tüm bu yaşananların ardından dostlukları devam eden Ebru Şallı ile Demet Şener,önceki akşam ‘Azar Yıldızları’ ödül gecesine katıldı. Tescilli güzeller, birlikte çekilen fotoğraflarını takipçileriyle paylaştı.

Şener, Şallı ile pozlarına; “Canım Ebru Şallıile dün gece güzel bir davetten” notunu düştü. Şallı, yakın dostuna; “İstanbul’da yangın çıkmış” yorumunu yaptı. Ardından aynı kareleri kendi sosyal medya hesabından paylaşan ünlü isim, gönderisine; “Zamansız dostluk” notunu düştü. Şener de Şallı’nın pozlarına “Canım” şeklinde yorum yaptı.

İkilinin pozlarına binlerce beğeni ve “Çok güzelsiniz”, “Hiç değişmiyorsunuz”, “İkiniz de çok güzel, çok zarifsiniz”, “Harikasınız” gibi yorumlar geldi.

PaYLaŞşşş