Lidya Özdemiroğlu: 31 yaş fark anne ve babam arasında da vardı!

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
Türk müziğinin sevilen ismi 2016 yılında vefat eden Atilla Özdemiroğlu’nun kızları Lidya ve Lara Özdemiroğlu, önceki gün Maslak’ta bir mekanda basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Geçtiğimiz ay aralarında 31 yaş fark olan sevgilisi ile Nişantaşı’nda el ele çıktıkları alışveriş turunda Snob Magazin objektiflerine yakalanan Lidya Özdemiroğlu, ilişkisinin dört yıllık olduğunu söyledi.

NASIL TANIŞTILAR?

Özdemiroğlu, arkadaşının yan masalarında oturan şimdiki sevgilisinin dövmesini merak etmesi üzerine erkek arkadaşı ile sohbetin başladığını açıkladı. İlişkinin beşinci gününde sevgilisini annesi Hepgül Hepbir ile tanıştıran Lidya, annesinin kendilerine güvendiğini ve sonuna kadar desteklediğini vurguladı.

Lidya Özdemiroğlu’ndan ilginç paylaşım

“İLİŞKİNİN 22’NCİ GÜNÜNDE EVLENMİŞLER”

Anne Hepgül ve baba Atilla Özdemiroğlu’nun da arasında 31 yaş olduğuna dikkat çeken Lidya, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

MURAT BAŞOĞLU AÇIKLAMASI

Levent Yüksel ile çok konuşulan aşkı 1.5 yıl süren, ünlü şarkıcıyla birlikteliğinin 2018’de sona ermesinin ardından sunucu Murat Başoğlu ile ismi anılan Lidya, Başoğlu’nun eşinin yakın arkadaşı olduğunu belirterek, hakkında çıkan bu haberi yalanladı.

KARDEŞİYLE MEKAN İŞLETİYOR

İş hayatında müzik çalışmalarına şimdilik ara veren iki kardeş, bir mekanın işletmesini yaptıklarını söyledi. İşletmeciliğe soyunan Özdemiroğlu kardeşler, mekanın dekorasyonundan organizasyonuna kadar her şeyini üstlendiklerini de söyledi.

Değişikliğin sebebi ortaya çıktı

ARKADAŞINA İSTANBUL’U GEZDİRDİ

Lidya Özdemiroğlu, son olarak bir arkadaşı ile Akmerkez’de görüntülenmişti. Gazetecilerle ayaküstü sohbet eden Özdemiroğlu, “Yurt dışından arkadaşım geldi. Ona İstanbul’u gezdiriyorum” demişti.

Özdemiroğlu, aşk hayatıyla ilgili yöneltilen soruya ise “Her şey çok güzel gidiyor. İlişkimiz devam ediyor” yanıtını vermişti.

PaYLaŞşşş