Haberler: Mert Aydın’dan Survivor açıklaması!

Merve Boluğur ve Mert Aydın, 2 Ekim’de Fuat Paşa Yalısı’nda dünyaevine girmiş, 23 Kasım’da tek celsede boşanmıştı. Özel hayatlarıyla magazin gündeminden düşmeyen eski eşler, geçtiğimiz günlerde Galataport’daki bir mekanda buluşmuştu. Kahve içip, sohbet eden ikilinin, basın mensuplarını görünce keyfi kaçmıştı.

Mekanın çıkış kapısına yönelen Boluğur ile Aydın, sorular karşısında sessiz kalmayı tercih etmişti. Aydın’ın aracıyla oradan uzaklaşan çift, Nişantaşı’nda başka bir yere geçmişti.

ARNAVUTKÖY’DE SARMAŞ DOLAŞ

Ünlü çift, ardından Arnavutköy’de bir mekandan çıkarken sarmaş dolaş objektiflere yansımıştı.

Evliliklerini 53 günde bitiren Merve Boluğur ile Mert Aydın’ın son olarak ‘Survivor’a gideceği iddia edilmişti.

GECENİN MÜZİKLERİNİ YAPTI

Oyuncu Saruhan Hünel, sahibi olduğu mekanda önceki gün kız kardeşi Aslı Hünel ile birlikte ‘Yeni Yıla Merhaba’ partisi düzenledi. Merve Boluğur ile boşanmasına rağmen sık sık bir araya gelen DJ Mert Aydın da gecenin müziklerini yaptı.

“BİR DAHA ŞAHİTLERİ OLMAYACAĞIM”

Aslı Hünel, Merve Boluğur ve Mert Aydın ilişkisi için “Bir daha evlenirlerse nikah şahitleri ben olmayacağım” deyince eşi Savaş Fatin ise “Ben de boşanmasında şahit olmuştum, bir daha olmam” diyerek espri yaptı. Konuşulanları duyan Mert Aydın ise “Ben, hızlı düşündüğümüz için pişman değilim. Kısmet böyleymiş. Hiçbir sorunumuz yok. Merve ile biz arkadaşız zaten. Merve ile boşandıktan sonra iki kez bir araya geldik, şimdilik gidişata bakacağız. Olursa olur, olmazsa da yapacak bir şey yok” dedi.

“SURVIVOR BENİM İÇİN OLDU SAYILIR”

Dj Mert Aydın “Survivor benim için oldu sayılır. Bugün yarın açıklarlar. Bu sene zeka oyunları çokmuş. Diğer parkur oyunları bana göre değil, çok zor biliyorum. Bunu da burdan size açıklayayım” dedi.

“GEREKSİZ İNSAN”

Öte yandan boşanma hakkında açıklamaları merakla beklenen Mert Aydın, günler sonra sessizliğini bozmuştu. Evliliği geçtiğimiz ay sona eren 35 yaşındaki DJ, “Boşandıktan sonra ilk kez bir etkinliğe katılıp, çok sevdiğim işimi yaptım. Bana ne soracağınızı biliyorum. Gereksiz insan, konuşmaya hiç gerek yok. Unutmaya çalışıyorum” açıklamasını yapmıştı.

Merve Boluğur: Erkekcik gibi konuşmaktan vazgeçin
PaYLaŞşşş