Irmak Ünal’ın tatili anısı: Bu kadar nefes kesici olabileceğini tahmin etmemiştik

MAG dergisi temmuz sayısına konuşan Irmak Ünal “Bu yaz ülkemizde üç hafta geçireceğiz. Özlediğimiz ailemizi ve arkadaşlarımızı görüp, hasret gidereceğiz. Ayrıca denize girmek için de sabırsızlanıyoruz. Okyanusun keyfi ayrı ama Ege ve Akdeniz’de denize girmek apayrı bir keyif” dedi.

“AKLIMIZI BAŞIMIZDAN ALMIŞTI”

Unutamadığı tatil anısını anlatan 45 yaşındaki oyuncu, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

“MAİMİ, LOS ANGELES VE LONDRA ‘EN’LERİM”

Sosyal medya hesabından yayınladığı bikinili tatil pozlarıyla dikkat çeken Ünal, “Türkiye’de ve dünyada en sevdiğiniz tatil yerleri neresi?” sorusuna ise “Türkiye’de görmediğim yerler var halen ama benim için Bodrum ve Çeşme çok değerli. Dünyada keşfedecek çok yer var tabii ama şu ana kadar gittiğim yerler içinde Miami, Los Angeles ve Londra ‘en’lerim” cevabını verdi.

Irmak Ünal ve annesi tarihi tapınakta

“BİKİNİ ALIŞVERİŞİMİ TÜRKİYE’DE YAPIYORUM”

Bu yılki tatil bavulu favorilerini anlatan ünlü oyuncu, “Bali’den gayet boş bir bavulla dönüyorum Türkiye’ye. Oradan getirmek istediğim çok şey var. Olmazsa olmazlarım, doğal cilt bakımı ürünlerim, spor kıyafetlerim ve arkadaşlarıma aldığım dream catcher’lar. Bikini alışverişimi bile Türkiye’de yapıyorum. Favori markalarım gibisi yok” ifadelerini kullandı.

“ÇOCUKLARIMLA DÜNYAYI KEŞFETMEYE BAYILIYORUM”

Irmak Ünal, zaman geçirmekten en çok keyif aldığı tatil partnerlerinin ise çocukları olduğunu söyledi: Kesinlikle çocuklarım benim en favori seyahat partnerlerim. Onlarla dünyayı keşfetmeye bayılıyorum. Annem ve en iyi arkadaşlarım Gözde, Zeynep ve Burcu da seyahat etmeye bayıldığım kişiler.

Gördüklerine daha fazla dayanamadı
PaYLaŞşşş