Nihat Doğan’dan düğün pozları! ‘Sen bana cennetten bir gülsün’

Şarkıcılığın yanında sunuculuk da yapan Nihat Doğan, sevgilisi Arezoo Gharlar ile hayatını birleştirdi. Bir arkadaş ortamında tanışan ve yaklaşık bir yıldır aşk yaşayan çift, geçtiğimiz günlerde nikah masasına oturdu.

Düğünde nikah şahidi Erol Köse olurken; törenden kareler sosyal medyadan paylaşıldı. Sürpriz nikah töreninin ardından şarkıcıdan yeni bir paylaşım geldi. Doğan düğünde eşi ve annesiyle çekilen fotoğraflarını 317 bin takipçili Instagram hesabından paylaştı.

“SEN, BANA ALLAH’IN VERDİĞİ BİR ÖDÜLSÜN”

Nihat Doğan, mutlu gününden karelerine, “Sen, bana Allah’ın verdiği bir ödülsün. Sen bana cennetten bir gülsün, gülücüksün. Hoş geldin hayatıma. Sonsuza kadar birlikte yaşamak yaşlanmak dileğiyle dünyam benim. Bir maşallahınızı alalım” notunu düştü.

Nihat Doğan: Arayıp, özür diledim

“BEBEK İÇİN ELİMİZİ ÇABUK TUTMAK İSTEDİK”

Öte yandan Doğan’ın hayatını birleştirdiğiArezoo Gharlar’ın üç aylık hamile olduğu iddiası da magazin gündemine bomba gibi düştü. Konuyla ilgili sessizliğini Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’a bozan türkücü,“Dini nikâhımız yapılmıştı, Düğün yapacağımız esnada amcamın hanımını kaybettik. Bu nedenle düğünü ertelemiştik. Ama eşimin bebek beklemesi nedeniyle şimdi resmi nikâhı kıydık” diye konuştu. Eşini evliliğe ikna etmek için peşinden İran’a gittiğini de vurgulayan şarkıcı, “Arzu Hanım’ın peşinden çok koştum, evlenmek için çok uğraştım. Sonra annemle İran’a gidip ailesinden istedik” demişti.

Baba olacağı için heyecanlı olduğunu da belirten Doğan, “Dostlarımız haber vermeden evlendiğimiz için kırılmış ama bebek için elimizi çabuk tutmak istedik. Allah nasip ederse, daha sonra büyük bir düğün yapacağız” diye konuşmuştu.

Nihat Doğan’dan ablasına veda!
PaYLaŞşşş