Aslıhan Gürbüz-İsmail Hacıoğlu çiftinden yeni kare

2010 senesinde kendisi gibi oyuncu Vildan Atasever ile ilk evliliğini yapan İsmail Hacıoğlu, 2015’te boşanmıştı. Ayrılıktan bir yıl sonra dans eğitmeni Duygu Kaya Kumarki ile nikah masasına oturan Hacıoğlu’nun bu evliliğinden Yemin adında bir kızı olmuştu. İkili, 2020 yılının Temmuz ayında ihanet iddiasıyla evliliklerine nokta koymuştu. Hacıoğlu, ayrılık sürecinde ‘Çocuk’ dizindeki rol arkadaşı Merve Çağıran ile aşk yaşamaya başlasa da bu ilişkinin ömrü uzun olmamıştı.

KARADENİZ TATİLİNE ÇIKTILAR

Son olarak final yapan ‘Masumlar Apartmanı’ dizisinde kamera karşısına geçen Aslıhan Gürbüz ile ‘Mahkum’ dizisinde rol alan İsmail Hacıoğlu, geçtiğimiz ay Karadeniz tatilleri sırasında beraber görülmüştü. Bunun üzerine ikili hakkında ‘aşk’ haberleri çıkmıştı.

Doğa aşığı olan oyuncular, birçok meslektaşı Güney sahillerine inerken, Karadeniz’in güzelliklerini keşfetmeyi tercih etmiş ve huzurlu bir tatilin tadını çıkarmıştı. Hacıoğlu, Gürbüz’le çıktığı tatillerinden akarsu ve orman görüntüleri paylaşmayı da ihmal etmemişti.

AŞK BÖYLE BELGELENDİ!

İsmail Hacıoğlu, geçtiğimiz aylarda yeni sevgilisiyle görüntülenmişti. 36 yaşındaki oyuncu, dört aydır birlikte olduğu, kendisinden üç yaş büyük meslektaşı Aslıhan Gürbüz ile ilk kez Çeşme’de objektiflere yansımıştı.

Aslıhan Gürbüz: Bu karantinayı iki sene önce yaşadım

Gözlerden uzak aşklarını yaşamayı tercih eden yeni sevgililer, akşam yemeğinde kendilerine eşlik eden Selim Bayrak ve sevgilisi Emel Karaköse, patlayan flaşlar karşısında ne yapacaklarını şaşırmıştı. Basın mensuplarına “İyi akşamlar” diyen Hacıoğlu ve Gürbüz, araçlarına binerek oradan uzaklaşmışlardı.

“ÇOK AĞLAŞIYORUZ ASLI’MLA BİZ”

İsmail Hacıoğlu-Aslıhan Gürbüz çiftinden geçtiğimiz haftalarda ilk paylaşım gelmişti. Hacıoğlu, Gürbüz ile fotoğrafını “Çok ağlaşıyoruz Aslı’mla biz” notuyla paylaşmıştı. Kısa sürede binlerce beğeni ve yorum gelen paylaşıma Nur Fettahoğlu da kayıtsız kalmadı. Güzel oyuncu, arkadaşlarının fotoğrafına “Severim sizi” yorumunu yapmıştı.

Sevgilisinin paylaşımına kayıtsız kalmayan Aslıhan Gürbüz de aynı kareyi Instagram hesabının hikayeler kısmından siyah kalp emojisiyle paylaşmıştı.

“SENSEDİM”

Mutlu birliktelikleri devam eden Hacıoğlu ve Gürbüz’den yeni fotoğraflar geldi. İsmail Hacıoğlu, sevgilisi ile verdiği pozu, “Sensedim…” notuyla Instagram’dan yayınladı. Ünlü oyuncu, gönderisine kalp emojisi eklemeyi de ihmal etmedi.

İsmail Hacıoğlu ile Duygu Kumarki aylar sonra bir araya geldi

YORUMLARI DİKKAT ÇEKTİ

Aslıhan Gürbüz de İsmail Hacıoğlu ile birlikte çekilen fotoğraflarını paylaştı. 39 yaşındaki ünlü isim paylaşımına; “Hacı naptın doblo yu sattın mı?” notunu düştü. Sevgilisinin paylaşımına kayıtsız kalmayan yakışıklı oyuncu ise “Sorma hacım ya” yorumunu yaptı. İkili arasındaki bu sözler dikkat çekerken; Çiftin mutluluk pozlarına binlerce beğeni ve yorum geldi.

PaYLaŞşşş