Nazmi Sunal’ın kızı ‘babamın cenazesine sarhoş geldi’ sözleriyle Tuğba Özerk’i mi kastetti?

Sanatçı Zeliha Sunal’ın eşi Nazmi Sunal, geçtiğimiz hafta geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirmişti. Haberi Nazmi Sunal’ın eşi Türk pop müziği sanatçısı Zeliha Sunal, sosyal medya hesabından duyurmuştu.

Zeliha Sunal yayınladığı mesajda şöyle demişti:

Alıntı Metni

Sunal’ın menajerlik yapan kızı Arsevi Yeter, gece yarısı sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla gündem oldu.

“ŞARKICIYLA ÇALIŞMADIĞIMI BİLGİLERİNİZE SUNARIM”

Arsevi Yeter paylaşımında “Babamın cenazesine alkollü gelip yaptığı aşırı davranışlar nedeniyle. Gerek hafta sonu sağlığı bahanesi ile işi iptal ettirip yalan söylemesi nedeniyle. Hem mekan çalışanları ve hem müzisyenlerin zor durumda kalmasını sağlaması nedeniyle. Hasta olduğuna üzülürken aynı gece bir gece kulübünde eğlenirken çektiği videoları bana gönderen şarkıcı ile çalışmadığımı bilgilerinize sunarım” açıklamasında bulundu.

Arsevi Yeter, Tuğba Özerk ile çalışıyordu. İkili sosyal medyadan birbirlerini takibi bıraktı, Özerk menajerlik bilgilerini sildi. Bu gelişmelerden sonra iddia edilen kişinin Özerk olduğu sosyal medyada gündeme geldi.

‘SARHOŞ ÇIKTI’ İDDİASI

Geçtiğimiz sene yeni yıl eğlencesinde sahne alan Özerk, şarkılarını seslendirirken yaptığı hareketlerle dikkat çekmişti. Bazı dinleyiciler sosyal medyada görüntüleri paylaşıp “Gecemizi mahvetti, sahneye sarhoş çıktı” iddiasında bulunmuştu.

Gecenin ilerleyen saatlerinde ise Tuğba Özerk, dengesini kaybedip vokalistiyle birlikte yere düşmüştü. O anlar kameralara yansımıştı.

Tuğba Özerk’in boşanma dansı gündem oldu

“KABULLENMEKTE ZORLANIYORUM!”

Şarkıcı Tuğba Özerk yaptığı açıklamada şunları söylemişti:

Alıntı Metni

6856670

Tuğba Özerk: Bizim meslekte evli kalmak zor
PaYLaŞşşş