Yıldız Çağrı Atiksoy-Berk Oktay çiftinin bebek heyecanı!

2022’nin ilk aylarında evlilik yolunda ilk adımı atan Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy, 10 Eylül 2022’de Polonezköy’de düğün yapmış, bir gün de önce evlerinin bahçesinde nikâh masasına oturmuştu. İkili, ailelerinin ve yakın dostlarının katıldığı törenle mutluluğa ‘evet’ demişti.

EL ELE ALIŞVERİŞ TURU

Berk Oktay ile eşi Yıldız Çağrı Atiksoy, önceki gün Vadistanbul’da el ele objektiflere yansıdı. Oyuncu çift, bebek mağazalarında tur attıktan sonra bir restoranda yemek yemeden önce basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

“2.5 AYLIK HAMİLEYİM”

Hamilelik haberlerini doğrulayan güzel oyuncu, “Evet, haber doğru. 2.5 aylık hamileyim. Cinsiyeti henüz belli değil. Hamilelik güzel geçiyor. Berk baba olacağını öğrendiğinde çok heyecanlandı. İlk defa onu böyle gördüm. Uzun zamandır biz de çok istiyorduk. Bu haber bizi çok mutlu etti” şeklinde konuştu.

Berk Oktay ve eşi Yıldız Çağrı Atiksoy’un aşk locası!

“HEYECANDAN BİRKAÇ GÜN KENDİME GELEMEDİM”

Baba olacağı haberini aldığında yaşadığı mutluluğu paylaşan Berk Oktay, “O duyguyu nasıl anlatabilirim bilmiyorum ama birkaç gün heyecandan kendime gelemedim. İsim düşünmedik, sağlıkla aramıza gelmesini istiyoruz. Sabırsızca bekliyoruz” açıklamasını yaptı.

“YILDIZ HAYATIMDA BAŞIMA GELMİŞ EN GÜZEL ŞEY”

Yakışıklı oyuncu, geçtiğimiz aralık ayında eşiyle birlikte katıldığı etkinlikte romantik bir açıklamaya imza atmıştı.

Alıntı Metni

“BERK BENİ YILDIZ’LA ALDATTI”

Öte yandan 2016 yılında dünyaevine girdiği Berk Oktay ile iki yıllık olaylı boşanma davaları Şubat 2020’de sona eren Merve Şarapçıoğlu, eski eşinin evli oldukları dönem kendisini Yıldız Çağrı Atiksoy’la aldattığını iddia etmişti: Çok şık bir şekilde boşanmak istedim ama olmadı çünkü şiddet gördüm, aldatıldım. Berk’le evliyken aldatılma olayını fark edince boşanmak istedim. Berk Bey’in ve Yıldız Hanım’ın evliliğine gölge düşürmek istemiyorum kesinlikle ama bir şeyler oldu. Berk, Savaşçı dizisini çekiyordu ve rol arkadaşı Yıldız Hanım’dı. Biz evliyken Yıldız Çağrı Atiksoy ile ilişkisi vardı. Bana tesadüfen 8 Eylül gibi gün verildi, 10 Eylül’de düğünleri vardı. Mahkeme yakın bir tarihe koymasaydı ağzımı açmazdım.

Yıldız Çağrı Atiksoy’un acı günü: Seninle koca bir devir kapandı
PaYLaŞşşş