Yasmin Erbil, Yiğit Poyraz’ı paylaşıp hemen sildi!

Mehmet Ali Erbil ile Nergis Kumbasar’ın 1989-1996 yılları arasında süren evliliğinden dünyaya gelen 26 yaşındaki Yasmin Erbil, geçtiğimiz aylarda yasak aşk iddiasıyla gündeme gelmişti. Eski manken Cansu Nur Çufalı, sosyal medya hesabından eşi Yusuf Yosi Özlevi’nin kendisini üç kadınla aldattığını öne sürmüştü. Çufalı, eşinin kendisini aldattığı kadınlardan birinin de Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil olduğunu iddia etmişti.

“ŞAKA MISINIZ SİZ?”

Tepkisini sosyal medyada dile getiren Erbil, “İnsanları yapmadığı şeylerle böyle suçlayamazsınız. Adımı da lekelemeye çalışamazsınız. Şaka mısınız siz? Ünlü olmak için insanlara iftira atmak 90’larda kalmadı mı? Reyting için yapmadığı yok zaten milletin” ifadelerini kullanmıştı.

HEM ÇUFALI’YA HEM ARTO’YA DAVA

Erbil, bu olayın üzerine geçtiğimiz günlerde Cansu Nur Çufalı’yı mahkemeye vermişti. Çufalı hakkında bir ay uzaklaştırma kararı aldıran Erbil, onunla birlikte katıldığı programın sunucusu Arto’ya da 200 bin liralık manevi tazminat davası açmıştı.

Yasmin Erbil dilekçesinde onurunun ayaklar altına alındığını iddia etmiş, avukatı Şeyda Yıldırım da “Oyunculuğa yeni başlamış olan müvekkilin adının bu şekilde iftiralarla anılması, geleceği için vahim sonuçlar yaratabilmektedir. Psikolojisi bozulmakta, kişilik hakları zedelenmekte, onuru ve namusu lekelenmeye çalışılmaktadır” demişti.

Yasmin Erbil’in dalgın ve moralsiz hali dikkat çekti

YÜZÜNÜ GİZLEDİ, AŞK SORULARINDAN KAÇTI

26 yaşındaki Yasmin Erbil, tüm bunların ardından geçtiğimiz günlerde Etiler Akmerkez’de objektiflere takıldı. Giyim mağazalarını gezen oyuncu, basın mensuplarını görünce yüzünü gizledi.

Ardından gülerek hızlı adımlar ile yürümeye devam eden Erbil’e, eski ‘Survivor’ yarışmacısı Yiğit Poyraz ile yeni bir aşka başladığı haberleri sorulunca; ünlü isim yürüyen merdivenlerden çıkarak aşk sorularından kaçtı.

YİĞİT POYRAZ’I PAYLAŞTI

Erbil, son olarak sosyal medya hesabının hikaye bölümünden yanlışlıkla Yiğit Poyraz’ın bir videosunu yayınladı. Durumu fark eden Erbil, paylaşımını kısa sürede sildi.

Mehmet Ali Erbil ve Nergis Kumbasar kızlarını savundu

PaYLaŞşşş