SURVİVOR ELENEN İSİM 21 HAZİRAN: SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

TV8 ekranlarında Survivor rüzgarı esmeye devam ediyor. Ogeday’ın da vedası ardından iki kişi kalan mavi takım, beş kişilik kırmızı takıma karşı kıran kırana performansını sergiliyor. Yarışmacılar bireysel yarışlarını sürdürürken bu hafta bir isim daha Survivor hayallerine veda etti. İşte, Survivor’dan elenen isim…

SURVİVOR 3. DOKUNULMAZLIĞI HANGİ İSİM KAZANDI?

Survivor 2022 All Star yarışmasında eleme devam ediyor. Haftanın üçüncü ve son dokunulmazlık oyunu gerçekleşti. Oyunun aynı zamanda bir de yemek ödülü yarışmacıları bekliyordu. Ödül ise enfes bir menü! Menüde de; tüm tavuk, bulgur pilavı, ıspanaklı börek, ıslak çikolatalı kek yer aldı.

Yarı finalde Nagihan – Batuhan, Adem – Hikmet yarışı oldu. Adem – Batuhan finalde mücadele etti. Oyunun kazananı Adem oldu.

Adem ödülden; Batuhan, Hikmet ve Nagihan ile birlikte yararlanmak istedi.

Berkan parkurda ilerlerken çok sert bir düşüş yaşadı ve kolunu incitti. Bir süre oyuna çıkmadı ve ardından müacdeleye kaldığı yerden devam etti.

Oyun sırasında Nisa üst üste iki kez düştü. Doktorun biraz dinlenmesini söylemesine rağmen parkura çıktı ve ikinci kez kaza geçirdi.

SURVİVOR KİM ELENDİ? 21 HAZİRAN

Survivor adasında haftanın iki eleme adayı Berkan ve Nisa olmuştu. Üçüncü isim Hikmet, dördüncü de Nagihan oldu. Bu hafta Berkan Survivor adasına veda etti.

Adem, kendisini potaya sokmasını kendisinden talep ettiğini söylediği Nagihan, ”Sonuçta son düzlüğe gelmişken kimse potaya girmek isyemez. Ama tabii ki her zaman o kolyeyi kazanmak çok kolay olmuyor. Dün de iyi başladım ama çok dışarda kalmaktan mı, inanılmaz derecede elim soğudu ve başarılı da olamadım. Yapacak bir şey yok, potaya girmeyi istiyorum. Daha önce Nisa’nın ismini soylemedim, Hikmet’in adını söyledim diye çok kötü görüntüler ortaya çıktı. Hikmet de beni potaya davet etti. Ben de ‘ilk fırsatta geleceğim’ dedim. Ne Hikmet’ten ne de potadan korkmuyorum. Eleneceksem de buraya sonuna kadar emeğimi verdim, damgamı vurdum.” dedi.

Hikmet, Nagihan’ın sözlerine karşılık, ”Benim Nagihan’ı potaya davet etme sebebim şudur: Nagihan safaride ‘birinci Berkan gider sonra Hikmet gidecek’ dedi. Oradaki ses tonlaması hoşuma gitmedi. ‘İsteyen istediği gibi potaya sokabilir’ dedim. Ne potadan korkarım, ne de yarışmadan korkarım.” sözleri ile yanıtladı.

PaYLaŞşşş