Elon Musk’ın babası Errol Musk: Sperm bağışlamamı isteyen bir şirket var!

Son dönemde Twitter’ın yaklaşık 44 milyar dolarlık satın alma anlaşmasını feshetmesiyle konuşulan Tesla ve SpaceX’in 51 yaşındaki CEO’su Elon Musk, başarılı kariyeriyle olduğu kadar özel hayatıyla da adından söz ettiriyor. Ünlü isim, şimdilerde ise babası Errol Musk ile gündemde.

ÜVEY KIZIYLA İLİŞKİ YAŞADI

Musk ailesinin soy ağacı karmaşık ve gün geçtikçe daha da büyüyor. Elon Musk’ın Kasım ayında dünyaya gelen ikizleriyle birlikte toplamda 10 çocuğu var. Babası Errol’un ise yedi çocuğu olduğu ortaya çıktı. Üstelik bunlardan iki tanesi, üvey kızı Jana Bezuidenhout’tan.

AİLEDE BAĞLAR KOPMA NOKTASINA GELDİ

Bezuidenhout, 2017’de Errol’un bebeğine hamile kalmasıyla Musk ailesi şaşkına döndü. Tesla CEO’su babasının üvey kız kardeşini hamile bırakmasını öfkeyle karşıladı ve baba-oğulun arası açıldı. Errol’un diğer çocukları da sürpriz hamilelikten dolayı şoke olmuş durumda ve rahatsızdı. Errol, The Sun ile yaptığı röportajda “Bu durumdan hala memnun değiller” dedi ve ekledi:

Alıntı Metni
Elon Musk, çalışanından ikiz çocuk sahibi oldu!

“VAR OLMA SEBEBİMİZ ÜREMEK”

Errol, geçtiğimiz günlerde üvey kızı Jana Bezuidenhout ile gizli ikinci bir aşk çocuğu olduğunu da açıkladı. 76 yaşındaki Musk ile 35 yaşındaki Jana, 2019’da bebeklerini kucağına aldı. Ancak Musk bu haberi dün ilk kez doğruladı. Errol, 2019 doğumlu kızlarının adını açıklamadı.

The Sun gazetesine konuşan Errol Musk, “Dünyada tek var olma sebebimiz üremek” diye böbürlendi. Musk ayrıca, “Bir çocuğum daha olmaması için bir neden göremiyorum” diyerek, daha fazla çocuk sahibi olma kararına yakın olduğunu söylemeyi ihmal etmedi.

SPERMLERİNİ BAĞIŞLAMASI İSTENDİ

Tüm bunların ardından Teknoloji dünyasının dahi çocuğu ve dünyanın en zengin adamı Elon Musk’ın babası Errol Musk’tan, üvey kızından ikinci çocuğu olduğunu doğrulamasından sadece birkaç gün sonra; spermlerini Güney Amerikalı kadınlara bağışlaması istendi.

76 yaşındaki Musk, spermlerinin Kolombiya’daki bir şirket tarafından istendiğini, çünkü ‘dünyanın en zengin adamını yapan aynı dahi genleri içerdiğini’ söyledi.

“NEDEN ELON’A GİTSİNLER?”

The Sun’a konuşan Errol Musk, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

Üç farklı kadından en az yedi çocuk babası olan Musk, spermlerini bağışlamak konusunda ise, “Neden olmasın?” ifadelerini kullandı.

Errol Musk, ayrıca ismi açıklanmayan şirketin kendisine birinci sınıf bir seyahat, beş yıldızlı otel konaklaması ve ‘buna benzer şeyler’ teklif ettiklerini de söyledi.

Elon Musk’ın oğlu cinsiyet değiştiriyor
PaYLaŞşşş