George Clooney: Julia Roberts ile 80’inci denemede öpüşebildik!

‘Özel Bir Kadın’, ‘Aşk Engel Tanımaz’ ve ‘Tatlı Bela’ gibi filmlerle aıdnı geniş kitlelere duyuran Julia Roberts ile, ‘Batman ve Robin’, ‘Zirveye Giden Yol’ ve ‘Centilmen’ gibi yapımlarda rol alan George Clooney’nin çok uzun bir geçmişi var. Aktörler on yıllardır arkadaşlar ve iki yıldıza göre bu, yakında vizyona girecek olan romantik komedileri ‘Cennete Bilet’ için bir öpüşme sahnesi çekmeyi oldukça komik hale getirdi.

The New York Times’a konuşan aktör, “Eşime, ‘Bu sahne için 80 kere çekim yapmamız gerekti’ dedim. O da şaşırarak, ‘Nasıl yani?’ dedi” ifadelerini kullandı. Roberts ise, “79 çekimde güldük, son çekimde ise öpüştük” şeklinde konuştu.

“EĞENCELİ OLABİLİR”

DailyMail’de yer alan habere göre; iki çocuk babası Clooney, karakterlerinin isimlerinin ‘Georgia’ ve ‘Julian’ olduğunu, ve bu rollerin Ol Parker tarafından ‘özellikle kendileri’ için yazıldığını söyleyerek ekledi:

Alıntı Metni
Ayrılmaz ikili: Julia Roberts-George Clooney

Aktris ise, filmin ‘kimyaları’ nedeniyle ‘bir şekilde sadece kendisi ve Clooney için anlamlı olduğunu’ belirtti.

“KORKUNÇ OLACAK!”

Roberts, ayrıca Mayıs ayında Variety ile yaptığı bir röportajda ise, ikilinin film için yeniden bir araya gelmesi hakkında şaka yaptı ve alaycı bir şekilde hayranların filmden beklentilerini düşürmeleri gerektiğini söyledi:

Alıntı Metni

Ünlü isim, “İnsanların bildiği bir arkadaşlığımız var, ve boşanmış bir çift rolündeyiz. Amerika’nın yarısı muhtemelen gerçekte de evlendiğimizi ve boşandığımızı düşünüyor, bu yüzden bizim için iyi” diye espri yaptı.

DAHA ÖNCE DE BİRLİKTE ÇALIŞTILAR

‘Mamma Mia: Yeniden Başlıyoruz’un yönetmeni tarafından yönetilen film, iki insanın aşkı yeniden keşfetmesini konu alan bir romantik komedi. Bu, 25 yıl önce genç yaşta evlenip boşanarak kızlarının da aynı hatayı yapmalarını engellemek için bir araya gelen eski çift rolünü oynayan Hollywood yıldızlarının beşinci kez birlikte çalışacağı film olacak.

Filmde karakterlerinin kızı Lily (Kaitlyn Dever tarafından canlandırılıyor) mezuniyet sonrası Bali’de bir gezintide hayatının aşkıyla tanışıyor ve burada ailesi, kızlarının fikrini değiştirmek için oraya seyahat ediyor.

Aktris ve Clooney, daha önce ‘Ocean’s Eleven’, ‘Ocean’s Twelve’, ‘Para Tuzağı’ ve ‘Tehlikeli Aklın İtirafları’ filmlerinde birlikte oynamışlardı.

Amal Clooney ayrılık iddialarına son noktayı koydu!
Julia Roberts’ın 8,3 milyon dolarlık evi çok konuşulacak
PaYLaŞşşş