Haberler: Somer Şef paylaştı! İşte Kadıköy’deki Sivrioğlu Apartmanı’nın hikayesi

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ünlüler arasında yer alan Somer Sivrioğlu, son olarak kızı Derin ile Kadıköy’deki Sivrioğlu Apartmanı’nın önünde verdiği pozu takipçilerinin beğenisine sundu.

“KÖKLERİNE TUTUNAMAYAN FİDAN KIRILMAYA MAHKUMDUR”

52 yaşındaki ünlü şef, 30 bine yakın beğeni ve çok sayıda yorum alan kareye, ‘Kadiköy’ ve ‘Fenerbahçe’ etiketleri ile birlikte “Köklerine tutunamayan her fidan, kırılmaya mahkumdur. Tüm hikaye burada başlıyor” mesajını yazdı.

Somer Sivrioğlu isyan etti: Ne şişmanlığım kaldı, ne görgüsüzlüğüm!

“BABAM ESKİŞEHİRLİ BİR AĞANIN OĞLU”

Somer Şef, geçtiğimiz yıl katıldığı ‘Katarsis’ programında, Sivrioğlu Apartmanı’nın hikayesini anlatmıştı.

Alıntı Metni

SOMER ŞEF’İN GENÇLİK HALİ

Masterchef Türkiye yarışmasının sevilen jüri üyesi, Ekim 2021’de gençlik yıllarından kalma bir fotoğraf paylaşmıştı. Somer Şef’in zayıf halini ilk kez gören hayranları şaşkınlıklarını gizleyememişti.

Sivrioğlu, Ekim 2022’de bir kez daha sosyal medya paylaşımıyla gündeme gelmişti. Elinde çocukluk fotoğrafıyla verdiği pozu yayınlayıp sevenlerini yıllar öncesine götüren Somer Şef’in paylaşımı büyük ilgi görmüştü.

“BU DÜNYADA BAŞIMA GELEN EN GÜZEL ŞEY”

Öte yandan Somer Şef, 18 Temmuz’da kızının yaş gününü kutlamıştı. Derin Sivrioğlu ile fotoğaflarına yer veren ünlü isim, “İyi ki doğdun canım kızım. Senin baban olmak, bu dünyada başıma gelen en güzel şey” notunu düşmüştü.

MasterChef Barbaros Yoloğlu: Para insanı sıcak tutar!
PaYLaŞşşş