Oğulcan Engin ve Miray Daner’den Venedik pozu

Seda Sayan ile Sinan Engin’in oğulları Oğulcan Engin (32), Ezgi Eyüboğlu’ndan ayrılmasından kısa bir süre sonra gönlünü kendisinden sekiz yaş küçük oyuncu Miray Daner’e (23) kaptırmıştı. İlişkilerini gözlerden uzak tutmaya çalışan aşıkların mutluluk pozlarının ardından ikili hakkında ‘evlilik’ haberleri de magazin gündemine gelmeye başlamıştı.

Miray Daner, sevgilisi Oğulcan Engin ile yazın evlenecekleri haberlerine, “Öyle bir şey yok, yazın evlilik haberleri yalan” karşılığını vermişti.

AŞK DOLU KUTLAMA

Uzun süredir bir arada görünmeyen Miray Daner-Oğulcan Engin çiftinden Engin, geçtiğimiz haftalarda 32 yaşına basmıştı. Güzel oyuncu da sevgilisinin doğum gününü sosyal medya hesabından yayınladığı karelerle kutlamıştı.

İlk olarak Engin’i doğum günü pastasıyla fotoğraflayan 23 yaşındaki Daner, paylaşımına; “İyi ki doğdun sevgilim. Seni çok seviyorum” notunu düşmüştü. Ardından ünlü işletmeciyle romantik bir pozlarını yayınlamıştı.

Oğulcan Engin’den muhabirlere Miray Daner uyarısı!

KEDİSİNİ SEVMELERE DOYAMAYAN KAYITSIZ KALAMADI

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Oğulcan Engin, kedisi Miro’yu sevdiği anları takipçileriyle paylaşmıştı. Engin’e kısa sürede binlerce beğeni ve yorum gelirken; Miray Daner de kayıtsız kalamamıştı.

Güzel oyuncu, kendisinden sekiz yaş büyük sevgilisine; “Size bayılıyorum” notunu düşmüştü. 23 yaşındaki Daner’e yanıt veren Oğulcan Engin ise “Biz de sana” ifadelerini kullanmıştı.

Miray Daner ile Oğulcan Engin’den balkon pozu

VENEDİK’E GİTTİLER

Aşkları dolu dizgin devam eden Oğulcan Engin ile Miray Daner, tatil için İtalya’ya gitti. Venedik’te keyifli vakit geçiren ünlü çiftten Daner, işletmeci sevgilisiyle gondola bindiği anları takipçilerinin beğenisine sundu. Uyumlu tarzları dikkat çeken aşıkların gondolda verdiği poz büyük ilgi gördü.

PaYLaŞşşş