Haberler: Seda Üren’den Mustafa Sandal, Gülşen ve Oğuzhan Koç’a ‘estetik’ göndermesi

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
Seda Üren, geçtiğimiz gün Bebek Parkı’nda spor yaparken objektiflere yansıdı. Basın mensuplarının kendisini çektiğini fark eden şarkıcı, geçtiğimiz ay çıkardığı ‘Kırarım Bu Kalemi’ adlı parçasına gelen tepkileri değerlendirdi. “Bir şarkıya, bir albüm kadar emek verdik. Tüketim zamanı deyip, geçiştirmedik. Z kuşağına hitap eden bir eser yapmaya çalıştık, tam onların sevdiği türde, çok güzel geri dönüşler aldım” dedi.

“HAFTANIN BEŞ GÜNÜ SPOR YAPIYORUM”

Neşesi bir hayli yerinde olan 40 yaşındaki güzel, “Böyle fit kalmayı nasıl başarıyorsunuz?” sorusuna, “Eski sporcuyum ben. Evlilik ve müzikle birlikte ara vermek zorunda kalmıştım. Şu an tekrar başladım, haftanın beş günü spor yapıyorum” yanıtını verdi.

“SANDAL’IN VE GÜLŞEN’İN KARIN KASLARI ESTETİK”

Seda Üren, sosyal medyanın gündemine oturan meslektaşları Mustafa Sandal ve Oğuzhan Koç’un karın kasları hakkında şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

“ESTETİĞİ ÖRNEK ALMASINLAR”

Ünlü şarkıcı, “Emel Sayın da mesela ‘Makyajımla uyuyorum kocamın yanında’ demişti. Ben etkilendim ve makyajla yatıp, kalkmaya başlamıştım. Sporu yapmayı örnek alsınlar, estetik yaptırmayı değil” şeklindeki açıklamasıyla sözlerini noktaladı.

“ZAMANINDA AZ ŞOV YAPMADIK”

Melis Sütşurup (33) ile 3 Haziran’da İtalya’nın başkenti Roma’da nikah masasına oturan Mustafa Sandal (52), Bodrum’da tatil sezonunu açmıştı. Yakın dostları ve aileleriyle birlikte tekneyle denize açılan ikiliden Musti, belirgin karın kaslarıyla adından söz ettirmişti. Oyuncu İbrahim Büyükak ve yönetmen Hamdi Alkan, şarkıcının kaslarına göndermede bulunmuştu.

Büyükak, photoshop’la yapılmış kaslarını sosyal medyada paylaşarak, “Kas demişken biz de zamanında az şov yapmadık” notunu düşmüştü. Hamdi Alkan da Instagram hesabının hikaye bölününde yayınladığı gönderiye; “Bu da benden karın kaslı poz” mesajını yazmıştı.

Öykü Çelik karın kaslarıyla dikkat çekti
PaYLaŞşşş