Defne Samyeli kariyer yolculuğunu anlattı!

Günlük hayatından kesitleri Instagram hesabından sık sık paylaşan Defne Samyeli, iddialı pozlarına bir yenisini daha eklemişti. Samyeli, geçtiğimiz haftalarda leopar renkteki bir eşofman takımıyla poz vermişti. Ev halini paylaşan 50 yaşındaki Samyeli’nin karın kasları dikkat çekmişti.

“KENDİMİ OYNAYACAĞIM”

Mahsun Kırmızıgül’ün çekimlerine başladığı ‘Prestij Meselesi’ filmi ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Defne Samyeli,“Projede kendimi oynayacağım. Çok heyecanlı ve mutluyum” demişti. Eskiden haber spikerliği yapan ve son yıllarda şarkıcı, oyuncu kimliğiyle ön plana çıkan ünlü isim, son paylaşımıyla adından söz ettirdi.

TAKİPÇİLERİNİ 30 YIL ÖNCEYE GÖTÜRDÜ

Takipçilerini geçmişe götüren Defne Samyeli, 30 yıl önceyaptığı programın makyaj odasında çekilen bir fotoğrafı paylaştı. Kariyer yolculuğunu anlatan Samyeli, fotoğrafta arkada görünen annesiSendegül Samyeli’ye de teşekkür etmeyi unutmadı. Güzelliği ile yıllara meydan okuyan ünlü isim, paylaşımına şu notu düştü:

Alıntı Metni
“Dünkü biz olarak kalacaksak yaş almanın manası ne?”

“BU FOTOĞRAFTA EN DEĞİŞMEZ UNSUR: GÖZÜMDEKİ BAKIŞ”

“Bu fotoğrafta benim için en değişmez unsur, gözümdeki bakış. Hayata dair hiç bitmeyen neşem ve iyimserliğim. Sevdiğim işi yaparken başka her şeyin sadece ‘ayrıntı’ olması. Bunlar hiç değişmedi” diyen Samyeli,”Bir başka değişmez de, arka planda gülümseyen o inanılmaz kadın. Annem… 19 yaşında bir anda maaşlı bir kanal çalışanı olduğum dünyada ilk tökezlemelerim ve paniklerimde ‘Sensiz yapamam, çok çalışabilirim ama yetişkin dünyasının dinamiklerinde ayakta kalmak için anlıyorum ki çok küçüğüm ben’ dedim. Ondan sonra yıllarca her yayınımda yanımda oldu” ifadelerini kullandı.

“CANIM ANNEM NE YAPSAM HAKKINI ÖDEYEMEM”

Eski spiker, “Onun sayesinde ekip arkadaşlarım, kanal yöneticileriyle ailemle birlikte aile oldum. O zamanlardan kalma bir alışkanlık, ve hatta keşfettiğim bir oluş biçimim benim bu zaten, her çalışma ortamımı bir ‘aile’ye çevirmek. Annem de bu sistemde ilk çocuğumu kucağıma alıncaya kadar, müzik eğlence ve şovlardan haber yayınlarına, her çalıştığım kanalda sadece varlığıyla bile bana destek olmuş muazzam bir kadın, anlayacağınız. Sonrasında zaten çocuklarıma kol kanat gerdiği için ben, aklım evde kalmadan gönlümün istediği gibi bir kariyer insanı olabildim. Bu fotoğrafta benim bir televizyoncu olarak geçirdiğim 25 yılın en basit ama en esaslı bileşenleri var, özetle. En esaslısı daSendegül Samyeli.Canım annem, ne yapsam hakkını ödeyemem” diyerek sözlerini noktaladı.

Defne Samyeli: Teşhirci neye göre, kime göre?
PaYLaŞşşş