Irina Shayk ve Bradley Cooper tatilde! Tekrar bir araya mı geldiler?

Baba tarafından Tatar asıllı ve Rusya doğumlu olan, yaşamını ABD’de sürdüren ünlü manken Irina Shayk, Portekizli milli futbolcu Cristiano Ronaldo ile beş yıllık ilişkisinin 2015’te sone ermesinin ardından ABD’li aktör Bradley Cooper ile aşk yaşamaya başlamıştı.

2017’de Lea adını verdikleri kızlarını kucaklarına alan Shayk ve Cooper, 2019 yılında yollarını ayırmaya karar vermişti.

“HARİKA BİR BABA”

Irina Shayk, geçtiğimiz sene aktörün babalığı hakkında ve kızı Lea ile ilgili şunları söylemişti:

“Bradley harika, tam zamanlı bir baba. Kızımız Lea’yı hiç ihmal etmiyor. Zaten Los Angeles’ta evlerimiz birbirine yakın. Kızını istediği zaman alıyor. Bradley’e çok güvendiğim için Lea onunla iki hafta tatile gittiğinde onları bir kere bile aramadım, baba kızın baş başa kalmalarını istedim. Çocuk yetiştirme konusunda da aynı fikirdeyiz ve bu konuda katıyız. Bu devirde çocuk yetiştirmek zor. Çok oyuncağı var, seçim sıkıntısı yaşıyor. Oysa benim çocukluğumda sadece bir oyuncak bebeğim vardı.”

‘Irina olağanüstü bir kadın ama…’

ADI KANYE WEST İLE ANILDI

Ünlü modelin adı geçtiğimiz aylarda Kim Kardashian ile sekiz yıllık evliliği bitirme sürecinde olan Kanye West ile anılmış, ancak ikilinin ilişkisi ciddi bir boyuta ulaşmadan bitmişti.

Shayk, bir röportajında kendisine bu kısa süreli romantizmiyle ilgili soru sorulunca sinirlenip, yorum yapmayı reddetmişti. Ühlü model, “Apartmanımın kapıcısıyla flört ettiğime dair bir söylenti de çıkacak, tamam mı, anladınız mı? Sonra başka biri olacak! Bu sorduğunuz ilişkiyle ilgili kendime sakladığım bir şeyler var” demişti.

‘HUMA ABEDIN İLE AŞK YAŞIYOR’ İDDİASI

Bradley Cooper’ın ise, son olarak Hillary Clinton’ın eski danışmanı ve yardımcısı Huma Abedin ile aşk yaşadığı öne sürülmüştü. Page Six’te yer alan habere göre; çift, her ikisiyle de yakın arkadaş olan Vogue editörü Anna Wintour aracılığıyla tanışmıştı. İkili hakkında konuşan bir kaynak, “Anna kesinlikle çöpçatanlık yaptı. Bradley ile yakın arkadaşlar ve Huma’yı çok seviyor” demişti.

“BİRBİRLERİ İÇİN MÜKEMMELLER”

Hollywood’dan ismini paylaşmayan bir başka kaynak, “Bradley birkaç aydır Huma ile birlikte, ve bu konuda sessiz kalıyorlar” diye konuşmuştu. Abedin’in birkaç arkadaşına ‘yeni bir erkek arkadaşı olduğunu, ama gizemli adamın kim olduğunu söylemediğini’ de belirten kaynak, sözlerine şöyle devam etmişti:

Alıntı Metni
Bradley Cooper: Sette altı saat boyunca çıplak kaldım

ESKİ AŞIKLAR BİR ARADA

Bradley Cooper ve Irina Shayk, tüm bunların ardından tropik bir tatil için tekrar bir araya geldi. 36 yaşındaki model; ayrılmalarından üç yıl sonra gerçekleşen tatillerinden fotoğraflarını kırmızı bir kalp emojisi ekleyerek, 19.2 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından paylaştı.

Shayk, peş peşe yayınladığı karelerden ilkinde kumda yatan bir domuzun yanında gülümseyerek tek başına poz verdi. Sonraki fotoğraflardan birinde ise ünlü isim, 47 yaşındaki Cooper’ın omzuna yaslanmışken görüldü.

Rus model, ayrıca kumlara çizilen bir kalp şeklinin ortasına yatarak verdiği pozla, ‘aşk yeniden mi?’ sorusunu akıllara getirdi.

“İKİNİZİ BİRLİKTE ÇOK SEVİYORUM”

Eski çiftin hayranları da binlerce beğeni alarak sosyal medyada büyük yankı uyandıran bu pozlara kayıtsız kalamayarak, “Tekrar beraber misiniz?”, “Umarım tekrar bir araya gelirler ve bir daha asla ayrılmazlar” ve “İkinizi birlikte çok seviyorum” gibi yorumlar yaptı.

Shayk ve Cooper cephesinden ise, ilişkilerine tekrar şans verip vermediklerine dair bir cevap gelmedi.

Ayrılan sevgililer yeniden kol kola
PaYLaŞşşş