Ezgi Mola’dan Murat Boz’a yorum: Kalbine Mustafa’yı mı etiketledin?

Son olarak ‘O Ses Türkiye’ programında izleyici karşısına çıkan ve özel hayatıyla gündemden düşmeyen Murat Boz, geçtiğimiz ay Çeşme’de objektiflere takılmıştı. 10 gündür tatil yapan Boz, basın mensuplarıyla konuşarak; “Benim ritüelim bu. Her sene Çeşme’ye geliyorum mutlaka. Yakalıyorsunuz, hiç affetmiyorsunuz. Tatil vesilesiyle arkadaşlarımı da görmüş oluyorum. Çeşme geçen seneye göre biraz daha durgun. Bir tek durgun olmayan Mustafa Aksakallı’nın mekanı, ama genelde bir durgunluk var. İnşallah seneye daha iyi olur” demişti.

Burcu Özberk ile başrolü paylaştıkları yeni filmi hakkında konuşan yakışıklı popçu, “Sektöre yeni giriş yapacak olan bir dijital platformun ilk işi olacak bu film. Senaryosu çok güzel, okurken çok keyif aldım ve güldüm. Çekilince de güzel olacağını düşünüyorum. Burcu ile iyi partner olacağımıza inanıyorum” diye konuşmuştu.

“ROLÜMÜN ÜSTESİNDEN GELECEĞİM”

28 Temmuz’da yayına giren ‘Zeytin Ağacı’ dizisiyle ilgili de konuşan ünlü isim, şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni
Hayranları Murat Boz’un terini sildiği havluyu paylaşamadı!

“AVRUPA TURNEMİZ OLACAK”

Çok yoğun bir konser temposundan çıktığını ve mola vermek için Çeşme’ye geldiğini belirten Boz, “Ağustos itibariyle konserlerimiz başlayacak. Pandemide baya ara vermiştik, yeniden sahnelere dönüp hareketlenmek bizi biraz zorladı tabii ama sonrasında alıştık. Yeni filmimizin provaları da başlayacak; hem konserler, hem de film bizi yoracak. Kışa doğru da Avrupa turnemiz olacak. Oyunculuğu seviyorum, kendimi iyi hissediyorum ve yapmaya da devam edeceğim. Kamera önünde olmak güzel bir his. Yeter ki senaryosu beni heyecanlandırsın” açıklamasını yapmıştı.

MUSTAFA AKSAKALLI VE EZGİ MOLA’YI ETİKETLEDİ

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve Instagram’da 11.2 milyon takipçisi bulunan ünlü isim, son olarak Çeşme’de çekilen yeni bir fotoğrafını sevenlerinin beğenisine sundu. Kalbine Mustafa Aksakallı ve Ezgi Mola’yı da etiketleyen Boz kısa sürede binlerce beğeni alırken; Mola’dan ünlü ismin paylaşımına yorum gecikmedi.

Sevgilisi Aksakallı’yı etiketlediğini gören Murat Boz’a kayıtsız kalamayan güzel oyuncu, “Kalbine de Mustafa beyi mi etiketledin Murat’cım?” diye yazdı. Yorumu gören Mustafa Aksakallı’nın gülerek cevap verdiği Mola’ya, ünlü şarkıcı da; “Hayır, ikinizi” yazıp beyaz kalp emojisi ekledi.

“ALLAH ALLAH, ASLINDA BU YOKTU”

Ezgi Mola, bunun üzerine Murat Boz’a tekrar cevap vererek, “Allah Allah, aslında bu yoktu! ‘İçinden geldi’ herhalde ha Murat’cım” diye yazarken; ünlü şarkıcı da bunu “Hayır, çok seviyorum” şeklinde yanıtlayarak, tekrar kalp emojisi ekledi.

İkilinin sosyal medyada gündem olan mesajlaşmasına, “Mustafa’nın şansından istiyorum”, “Ezgi, Murat sevgilini mi kaptı?” ve “Ezgi çok iyi oldu bu, Mustafa sadece senin kalbinde” gibi yorumlar yapıldı.

Murat Boz, Tuba Büyüküstün ve Serkan Altunorak gecelerde!
Köpeği ameliyat olan Ezgi Mola duygusal anlar yaşadı
PaYLaŞşşş