Onur Ünlü’den Hazar Ergüçlü ile aralarındaki yaş farkına yeni açıklama

Hazar Ergüçlü, geçtiğimiz ay bir dijital platformun verdiği davete katılmış, transparan elbisesi ile tüm bakışları üzerinde toplamıştı. İddialı tarzıyla çok konuşulan 30 yaşındaki güzel, “Bu tarz davetlerde gidebildiğim kadar ileri gidiyorum. Ne zaman giyeceğim sanki bir daha?” sözleriyle iddialı bir açıklamada bulunmuştu.

“ONUR DAHA DA AÇIK GİYİNMEMİ İSTİYOR”

Ünlü oyuncu, “Onur Bey kıyafetleriniz için ne diyor?” sorusuna ise şu yanıtı vermişti:

Alıntı Metni

“HEP BERABER TARİH SEÇELİM, O ZAMAN EVLENELİM”

Bu sözlerden sonra Cihangir’de objektiflere yansıyan Onur Ünlü ise “Hazal Hanım’la evlilik tarihini belirlediniz mi, ne zaman evleneceksiniz?” sorusu karşısında espri yaparak, “Bu çok özel bir soru. Hep beraber bir tarih seçelim, o zaman evlenelim!” ifadelerini kullnamıştı.

“ÖZEL HAYATIMIZLA GÜNDEME GELMEK İSTEMİYORUZ”

25 yaşında ‘Deli Yürek’ dizisinde çalışarak sektöre adım atan Onur Ünlü, Hazar Ergüçlü ile ilişkisiyle adından söz ettiriyor. Dün akşam bir programa katılan ünlü yönetmen, sunucu Fatih Altaylı’nın “Özel hayatınızla ilgili sizinle çok uğraşıyorlar” yorumu üzerine şunları söyledi:

Alıntı Metni
Hazar Ergüçlü’nün tatil tarzı gündem oldu!, Hazar Ergüçlü: Eşit ücret için talepte bulunacağız

ONUR’A AŞKINI BÖYLE ANLATTI

Marie Claire dergisine röportaj veren Hazar Ergüçlü, “Onur beni hep anda tutuyor. Normal sohbet ederken öyle bir şey söyler ki, aklında başka bir şey varken konuşmak söz konusu değildir. Bir cümlede anlatırsam; onunla kendim olmayı ve bununla gurur duymayı öğreniyorum” açıklamasını yapmıştı.

“BRAD PITT Mİ, ONUR ÜNLÜ MÜ?”

Güzel oyuncu, ‘İbrahim Selim ile Bu Gece’ programında ise “Brad Pitt’le mi, Onur Ünlü’yle mi paraşütten atlamak isterdin?” sorusunu, “Ay, iğrençsiniz. Kalkıp gidiyorum. Onur’cuğum tabii ki” şeklinde cevaplamıştı.

PaYLaŞşşş