Ozan Güven önce sitem etti, sonra poz verdi!

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
Geçtiğimiz yıl sevgilisi Deniz Bulutsuz’a şiddet uyguladığı iddiasıyla gündemden düşmeyen ve uzun süredir magazin basınından uzak bir hayat yaşayan 47 yaşındaki oyuncu Ozan Güven, geçtiğimiz aylarda oğlu Ali ile Nişantaşı’nda görüntülenmişti. Güven, 13 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle yargılandığı dava nedeniyle mesleğine ara verdiğini belirterek, “Mahkeme bittikten sonra devam edeceğim” açıklamasını yapmıştı.

“ÇOK KEYFİM YOKTU, OYNAMADIM”

Ünlü oyuncu, Cem Yılmaz’ın dijital platformda yayınlanan sekiz bölümlük dizisi ‘Erşan Kuneri’ hakkında da açıklamalarda bulunmuştu. Projeyi başarılı bulduğunu söyleyen Ozan Güven, basın mensuplarının “Bu kez dizide yoktunuz” şeklindeki hatırlatması üzerine şu cevabı vermişti:

Alıntı Metni

GAZETECİLERLE SORUN YAŞADI

Ünlü isim, sonrasında ise Ortakent’de yer alan bir plajda kız arkadaşı ile şezlongda otururken görüntülenmişti. Daha önce magazin basını ile birçok kez sorun yaşayan oyuncu; yine geleneği yine bozmayarak, yasal sınırları içerisinde kendisini görüntüleyen muhabirlere önce el-kol hareketleri yapmıştı.

“İNSANLAR RAHATSIZ OLUYOR”

Güven, sonrasında kız arkadaşının “Gitme Ozan” uyarısına uymayarak, basın mensuplarının yanına gelip; “İzinsiz çekemezsiniz. Buradan gidin. İnsanlar rahatsız oluyor” diye çıkışmıştı. Gazetecilerin, “Ozan Bey biz işimizi yapıyoruz. Sizden başka kimseyi çekmiyoruz. Rahatsız olunacak bir durum yok” diyerek cevap vermesine sinirlenen Ozan Güven, şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

Oyuncu, daha sonra oradan ayrılarak plajı terk etmişti.

Ozan Güven’in darp davasında tanıklar dinlendi! ‘Kıyafeti göğsüne kadar kan içindeydi’

“SADECE TİYATROYLA İLGİLENİYORUM”

47 yaşındaki Ozan Güven, tüm bunların ardından önceki gece Moda’da objektiflere takıldı. Yol kenarında taksi bekleyen Güven, gazetecileri karşısında görünce “Buraya da mı gelmeye başladınız?” diyerek ufak bir sitemde bulundu.

Tiyatrodan çıktığını söyleyen ünlü isim, “Bu sıralar sadece tiyatroyla ilgileniyorum. Tiyatro oyunumuzun çalışmalarını yapıyoruz” diye konuştu.

“BU KONULARI KONUŞMAYACAĞIM”

Gazetecilerin, “Cem Yılmaz sizi filmlere dahil etmiyor diye mi tiyatroya yöneldiniz?” sorusuna, “Bu konuları konuşmayacağım” diye yanıt veren oyuncu, Deniz Bulutsuz ile yaşadığı şiddet olayıyla ilgili sorular karşısında da sessiz kaldı.

Güven, gazetecilerin fotoğraf isteğine “Çektin ya zaten!” cevabını verdi; ancak kameraların kendisini çektiği anda yine de poz verdi. Yaklaşık 30 dakika taksi bekleyen oyuncu, sonunda gelen taksiye bindi ve oradan ayrıldı.

Deniz Bulutsuz-Ozan Güven davasında şoför tanık olarak dinlendi!
PaYLaŞşşş