SSK ve BağKur emeklilerine müjde

Elon Musk, Johnny Depp’in hakaret davası hakkında konuştu

Hollywood aktörleri Johnny Depp ve Amber Heard’ın davası sona erdiğinde ve jüri üyeleri tartışmaya başladığında, ’Aquaman’ aktrisinin eski erkek arkadaşı ve SpaceX & Tesla’nın CEO’su Elon Musk, aynı konuda yorum yapmak için Twitter’a gitti. İki Hollywood yıldızını ‘inanılmaz’ olarak nitelendirerek, ikisinin hayatta ‘devam etmesini’ ve daha iyisini yapmasını diledi.

Milyarder, Amber-Johnny’nin duruşmasından büyük ‘paket servislerin’ altını çizen ve görüşlerini paylaşan bir yazıya yorum yaptı. Yorumu şöyle: “Umarım ikisi de yoluna devam eder. En iyi ihtimalle, her biri inanılmaz (sic).”

 

Haberlere göre, Amber ve Elon, ‘Karayip Korsanları’ yıldızı ile ayrıldıktan kısa bir süre sonra birbirleriyle çıktılar.

Bazı raporlar, 2017’de ayrılmadan önce bir yıl boyunca birbirleriyle çıktıklarını gösteriyor. Ancak Johnny’nin avukatları, duruşma sırasında Amber’in 2015’te kocasıyla ayrılmasından kısa bir süre sonra Musk’la çıkmaya başladığını iddia etmişti.

Bunlar, Hükümetler Arası İklim Değişikliği Paneli ( ıpcc ) tarafından 4 Nisan'da yayınlanan son değerlendirme raporunun üçüncü cildinde verilen uyarılardır.
Duruşmada Johnny’nin avukatları, Amber’in Musk’la yaptığı ‘gece geç saatlerde yapılan toplantıların’ bir görüntüsünü de sunmuştu. Ancak milyarderden mahkemede ifade vermesi istendiğinde, reddetti ve mahkeme salonu dramasından uzak durdu.

İzle / Johnny Depp vs Amber Heard: Yedi kişilik jüri görüşmeleri devam ediyor

Yüksek profilli davaya değinen Elon’un avukatı Alex Spiro, nbc’ye müvekkilinin hakaret davasında ‘ifade vermeyeceğini’ söyledi.

Ayrıca okuyun: Hakaret davasında jüri üyeleri aktörlerin iddialarını tartışmaya başladı Johnny Depp, Amber Heard

2009 yapımı ‘The Rum Diary’ filminin setlerinde Amber ve Johnny ilk kez birbirlerini gördüler ve arkadaş oldular. Birkaç yıl içinde çıkmaya başladılar ve birbirlerine delice aşık oldular.

2015 Yılında, ikisi düğümü bağladı ve düğün yemini aldı. Evliliklerinden bir yıl sonra, Heard boşanma davası açtı ve 2017’de sonuçlandı.

2018’de Johnny, eski karısını fiziksel olarak taciz edici ve uyuşturucu bağımlısı olmakla suçlayan eski karısına karşı hakaret davası açtı. Amber, Washington Post’ta aile içi şiddet hakkında bir fikir yazısı yazdığından beri, Johnny’nin avukatı konuyu mahkemeye götürdü ve Amber’in ifadelerinin Johnny’nin kariyerine ve itibarına zarar verdiğini iddia etti.

PaYLaŞşşş