HABERLER: Ufuk Özkan’dan boşanma itirafı! 17 yıllık ilişki tek celsede bitti

UMUT ÜNVER / MİLLİYET
‘Cenazemize Hoş Geldiniz’ filminin kadrosu tamamlandı. Gonca Vuslateri’nin senaryosunu kaleme aldığı; Sinem Ünsal, Kubilay Aka, Büşra Pekin, Gözde Seda Altuner, Güven Hokna, Ufuk Özkan, Timur Acar, Müge Boz, Şükran Ovalı, Yiğit Özşener, Reha Özcan ve Beren Gözyıldız gibi ünlü isimlerin yer aldığı ekip, çekimlerden önce okuma provası için yapımcı ve yönetmenle bir araya geldi.

HEM YAZDI HEM OYNAYACAK

İlk kez senaryo yazan Gonca Vuslateri, yapımda rol alacağını söyledi. Ünlü oyuncu, “Bol kahkahalı gerçekleşti. Bir aile hikayesi ben de rol alacağım” dedi.

GENÇLERE GÖNDERME!

Kanal D dizisi ‘Üç Kız Kardeş’te kamera karşısına geçen Reha Özcan, üç kulvarda sevenlerinin karşısına çıkacak. Dizi, tiyatro ve filmde rol alacak olan oyuncu, “Bizim yaşımızdakiler için sorun değil, gençler için oluyor. Biz ne kadar çalışırsak o kadar iyi” diyerek, yeni nesil oyunculara göndermede bulundu.

AŞK İTİRAFI

Dört yıldır birlikte olduğu Kıvanç Kılınç’la geçtiğimiz haftalarda ayrılan Sinem Ünsal, aşk itirafında bulundu. 29 yaşındaki oyuncu, kalbini ‘Gizli Saklı’ dizisindeki rol arkadaşı Halit Özgür Sarı’ya kaptırdığını açıkladı: Mutluyuz. Birlikte Belgrad’a gittik. Her şey çok güzel gidiyor.

FİLME UÇAKTA KARAR VERDİ

Basketbolcu Caner Erdeniz’le mutlu bir evliliği olan oyuncu Müge Boz, filme uçakta yolculuk yaparken karar verdiğini söyledi: Senaryoyu uçakta okudum. O kadar eğlendim ve güldüm ki gözümde karakterler canlandı.

BOŞANDIKTAN BİR GÜN SONRA YEMEK YEDİLER

16 yaşında Eren adında bir oğulları olan Nazan Güneş’le geçtiğimiz günlerde 17 yıllık evliliği tek celsede anlaşmalı olarak sona eren Ufuk Özkan, boşanma hakkında konuştu.

Alıntı Metni

Eski eşi ile boşanmalarının ertesi günü bir araya geldiklerini belirten oyuncu, “Adliyeye birlikte gittik. Ertesi günü yemeğe çıktık. Sonrasında oğlumuzla vakit geçirdik” dedi.

“SEMA HERKESİ ŞAŞIRTIYOR”

Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in başrolünü paylaştığı Kanal D dizisi ‘Yargı’da ‘Savcı Derya’ karakteriyle izleyicilerden tam not alan Şükran Ovalı, Çeşme tatilini noktaladığını söyledi. Dizinin senaristi Sema Ergenekon’un yapım ekibini şaşırttığını belirten güzel oyuncu, “Biz de senaryoyu son anda alıyoruz. Bütün set birbirimize ‘Haberiniz var mı?’ diyoruz. Sema tabii ki söylemiyor” ifadelerini kullandı.

PaYLaŞşşş