İlknur Soydaş eşi Cem Pole ile tatilde

1997’de Serdar Ortaç’ın ‘Karabiberim’ şarkısının klibinde oynayan ve popçunun, göbeğinden zeytin yediği sahne yıllarca konuşulan İlknur Soydaş, iş insanı Cem Pole ile evlendikten sonra gözlerden uzak bir yaşam sürmeye başladı.

Geçtiğimiz yaz Nişantaşı’nda görüntülenen Soydaş, muhabirlerle konuşarak oyunculuğu bırakmadığını söylemişti. Ünlü isim, “İyi bir proje olursa neden olmasın. Set ortamını çok özledim” demiş; kendisinin ‘Karabiberim’ olarak lanse edilmesinden dolayı ise isyan etmişti.

“RESMEN ÜZERİME YAPIŞTI”

Oyuncu, “Karabiberim’le var olmadım. Birçok dizi ve sinema projelerinde oynadım. Ama sürekli ‘Karabiberim’ ile gündeme getiriyorlar. Resmen üzerime yapıştı. Yanlış anlaşılmasın, ‘Karabiberim’ klibinde oynadığı rahatsız değilim ama bir gerçek var, bir çok projede yer aldım” diyerek rahatsızlığını dile getirmişti.

“KLİPTEN PARA ALMADIM”

22 yıl önce ‘Karabiberim’ klibiyle tanınan manken İlknur Soydaş, konuk olduğu 2. Sayfa programında da açıklamalarda bulunmuştu.

Serdar Ortaç’ı çok sevdiğini söyleyen ünlü isim, “Bodrum’da Serdar’ın eşiyle tanıştım. Ben Serdar’ı çok severim. ‘Karabiber’ klibinden para almadım. Sonra iki klibinde daha oynadım, onlardan para aldım” demişti.

“BİRÇOK DİZİ VE FİLMDE ROL ALDIM”

45 yaşındaki İlknur Soydaş, son olarak geçtiğimiz gün Nişantaşı City’s AVM’de objektiflere takıldı. Basın mensuplarıyla konuşan ve birçok dizi ve sinema filminde oynayan Soydaş; ekranlara gelmek için hazırlandığını, yeni teklifler aldığını fakat iyi senaryo seçmeye odaklandığını söyledi.

‘Karabiberim’ İlknur Soydaş’ın son hali olay oldu

Serdar Ortaç’ın klibinde oynamaktan dolayı mutlu olduğunu yeniden Serdar Ortaç’ın istemesi dahilinde yeni kliplerinde de oynayabileceğini söyleyen oyuncu, şu açıklamayı yaptı:

Alıntı Metni

Kendisine en çok kötü karakter oyunculuğunu yakıştığına inandığını söyleyen Soydaş, “Bir korku filminde psikopat bir kadını bile oynayabilirim, bana her rol yakışıyor” ifadelerini kullandı.

“SETLERE DÖNME KARARI ALDIM”

Öte yandan en son ‘Cam Kırıklıkları’ dizisinde rol alan İlknur Soydaş, daha önce “Yaklaşık 10 yıldır setlerden uzak kaldım. Bu yıl setlere dönme kararı aldım. Dizi olmaz ama sinemadan gelen teklif olursa kabul edeceğim. Diziler çok uzun soluklu olduğu için o kadar vakit ayıramam” demişti.

TÜM GÜN GÜNEŞLENDİ

İlknur Soydaş, eşi Cem Pole ile Çeşme’de tatil yapıyor. Fit haliyle dikkat çeken Soydaş önceki gün The Beach Of Momo’da görüntülendi. Bütün gün kendisine ayrılan şezlongda güneşlenen Soydaş, bir ara duş alarak serinledi.

‘Karabiberim’ İlknur Soydaş’ın hayatı merak konusu oldu
PaYLaŞşşş