Kameralar önünde beyin kanaması geçirmişti! Ebru Gündeş’ten Armağan Çağlayan paylaşımı

Son dönemde Youtube’da yayınlanan, yapımcısı ve sunucusu olduğu programlarla dikkat çeken Armağan Çağlayan, Instagram hesabından üzücü bir haber paylaştı. Yıllık sağlık taraması sonucu öğrendiği hastalığından bahseden 56 yaşındaki yapımcı, tedavi süreci sebebiyle gösterilerine ve programlarına ara vereceğini açıkladı.

“AKCİĞERİMDE KİTLE TESPİT EDİLDİ”

Alıntı Metni

GÖSTERİSİNE ZORUNLU ARA

Çağlayan, “Beş aydır sahnelemekte olduğumuz ‘Size Anlatacaklarım Var Gösterisi’ne 25 Kasım Cuma Günü Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu’ndaki temsilden sonra zorunlu bir ara verip, devam eden günlerdeki Aydın, Denizli ve Bodrum temsillerini iptal ediyoruz. Ancak çalışmak benim için her zaman olduğu gibi, şimdi de hayatla bağımı sağlayan en önemli motivasyon kaynağı. Bu yüzden o zorunlu arayı fazla uzatmadan işimin başına döneceğim. 18 Aralık’ta Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde yeniden görüşmek dileğiyle” ifadelerini kullandı.

‘İş oraya kadar vardı!’

ÜNLÜLERDEN “GEÇMİŞ OLSUN” YORUMLARI

Armağan Çağlayan’ın paylaşımı kısa sürede gündem olan paylaşımının altına; Nilüfer, Melek Baykal, Sıla, Mabel Matiz, Demet Akalın, Kaan Sekban, Gonca Vuslateri, Kuşlum Aydın, Kubat, Ayşe Özyılmazel, Soner Arıca, Petek Dinçöz, Cenk Eren, Berfu Yenenler, Behzat Uygur, ve Ziynet Sali gibi birçok ünlü isim, “Geçmiş olsun” yorumunda bulundu.

EBRU GÜNDEŞ: HER ZAMAN YANINDAYIM

Ebru Gündeş’ten de bir döneme damga vuran ‘Popstar’ yarışmasında birlikte jüri ükoltuğunda oturduğu Armağan Çağlayan’a destek mesajı geldi. 1999 yılında ‘Dön Ne Olur’ albümünün tanıtımı sırasında kameraların karşısında beyin kanaması geçiren ve ölümden dönen şarkıcı, Instagram’da ünlü yapımcı ile olan bir fotoğrafını yayınladı.

Demet Akalın’dan Ebru Gündeş açıklaması

23 yıl önce hastanede tedavi gördükten sonra uzun süre de dinlenerek hayranlarından uzak kalan Ebru Gündeş, Instagram paylaşımında şu satırlara yer verdi:

Alıntı Metni

PaYLaŞşşş