Sylvester Stallone ile Jennifer Flavin boşanıyor!

‘Rocky’, ‘Rambo’ ve ‘The Expendables’ gibi filmlerin 76 yaşındaki efsane oyuncsu Sylvester Stallone’un, 54 yaşındaki eski manken eşi Jennifer Flavin, 25 yıldır evli olduğu aktöre boşanma davası açtı. Page Six tarafından elde edilen mahkeme belgeleri; evliliğin ‘geri dönülemez şekilde bozulduğunu’ ve Flavin’in evlilikleri sırasında biriken mal varlıklarının aralarında ‘adil bir şekilde dağıtılmasını’ talep ettiğini belirtiyor.

Flavin ayrıca, aktörün ‘varlıklarını kasıtlı olarak dağıtmak, tüketmek ve/veya boşa harcadığını’ iddia ederek; Stallone’un alacağından daha fazla para almayı talep ediyor. Kızlık soyadını geri almak isteyen Flavin, aynı zamanda Palm Beach’deki evlerinin özel kullanımını da talep ediyor.

‘KÖPEK YÜZÜNDEN BOŞANIYORLAR’ İDDİASI

Aileye yakın kaynaklar, TMZ’ye konuşarak; Jennifer Flavin’in, Sylvester Stallone ile yeni Rottweiler köpekleriyle ilgili büyük bir kavga ettikten sonra boşanma davası açtığını iddia etti. Stallone, Dwight olan köpeği ‘ailelerini koruması’ için istedi. Ancak Flavin, aileye başka bir köpek eklemeye yanaşmadı. İkili, ödün vermek yerine ‘fikirlerine şiddetle bağlı kaldılar.’

Bu köpek tartışması, o sırada ‘evlilik bitirici’ gibi görünmese de, iddiaya göre aralarındaki ‘başka sorunları gündeme getiren son derece hararetli bir tartışmaya’ yol açtı. Hem Flavin, hem de evlilikleri için iyi olmayan bir şekilde, ünlü aktör tartışmayı kazandı ve köpeğini, yeni dizisi ‘Tulsa King’i tanıtmak için kullandı.

Sylvester Stallone lüks villasını satıyor!

STALLONE YALANLADI

Sylvester Stallone ise, 25 yıllık evliliğinin köpeği yüzünden sona erdiği iddialarını reddetti. Stallone, TMZ’ye konuşarak; “Böyle önemsiz bir tartışmayla ilişkiyi bitirmedik” ifadelerini kullandı. Ancak sık sık seyahat ettikleri ve iki evde yaşadıkları göz önünde bulundurulduğunda, ‘köpeğe nasıl bakacakları’ konusunda eşiyle anlaşamadıklarını kabul etti.

Ünlü isim, sürpriz ayrılığı ikisinin ‘farklı yönlere’ gitmesiyle açıklayarak, şöyle konuştu:

Alıntı Metni

“KÖTÜ BİR NİYET YOKTU”

Stallone, Flavin’in portresini içeren dövmesini köpeğinin yüzüyle kapattırmasıyla ilgili de konuştu. Aktör, dövmeyi ‘tazelemek’ istediğini, ancak işlerin kötü gittiğini belirterek; “Her şey berbat oldu ve Jennifer’ın portresini köpeğimle kapatmak sadece bir düzeltme içindi, kötü bir niyet yoktu” diye açıkladı ve ardından sırtında hala boşanma aşamasında olduğunu eşinin bir dövmesini taşıdığını ekledi.

“İLİŞKİMİZE HER ZAMAN DEĞER VERECEĞİM”

Öte yandan boşanmayla ilgili People’a konuşan Jennifer Flavin, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni
İşte ünlü isimlerin aşk dövmeleri

“DAHA İYİ BİR ÇİFT DÜŞÜNEMEZDİNİZ”

Page Six’e konuşan bir kaynak ise, Stallone’un boşanma haberini aldığında Oklahoma City’de yeni dizisi ‘Tulsa King’i çektiğini ve adeta ‘şoke olduğunu’ açıkladı.

“Daha iyi bir çift düşünemezdiniz” ifadelerini kullanan, ismi paylaşılmayan kaynak; “Jennifer, çekimlerin devam ettiği Oklahoma City’de Sylvester’ı ziyaret ediyordu. Her şey harikaymış gibi görünüyordu, ne olup bittiğine dair hiçbir fikrim yoktu” ifadelerini kullandı.

“TAMAMEN YALAN!”

Ünlü ismin bir arkadaşı da, “Sylvester’ın amacı Jennifer ile işleri yoluna koymaktı. Şimdi ne olacağını bilmiyorum, çünkü Jen her şeyi halka açıklamaya karar verdi” şeklinde konuştu.

Davanın detaylarını bilen bir başka kaynak ise, “Dava belgelerindekiler çok saçma, Jennifer’ın avukatlarının neden Sylvester’ın mal varlıklarını sattığını/harcadığını boşanma dilekçesine yazdıklarını bilmiyorum, bu tamamen yalan” dedi.

Sylvester Stallone’nin anılarına servet!

1988’DEN BERİ BİRLİKTELERDİ

Çift, 1988’de Flavin 19 yaşında bir modelken ve Stallone 42 yaşında, daha önce iki kez boşanmışken aşk yaşamaya başlamıştı. Bir dargın bir barışık devam eden ilişkilerinden sonra ikili, 1997’de evlendi ve Sophia (25), Sistine (24), ve Scarlet (20) isimlerini verdikleri üç kız çocukları oldu.

PaYLaŞşşş