Aytaç Şaşmaz: Abimle gurur duyuyorum!

MESUT YILMAZ / MİLLİYET
Aytaç Şaşmaz, önceki gün Etiler’de görüntülendi. Basın mensuplarının röportaj isteğini kırmayarak, kendisine yöneltilen sorulara cevap veren oyuncu, Barış Akarsu’nun hayatını konu olan filmde başrolde yer alan abisi İsmail Ege Şaşmaz hakkında, “Çok büyük bir iş. Abimin Barış Akarsu’yu canlandırması gurur verici. Umarım ben de abimle bir proje de rol alırım” ifadelerini kullandı.

“BENİM İÇİN ARTIK BİR DURUM”

Oyunculuk kariyerinin yanı sıra şarkı söylemeyi de çok sevdiğini belirten Şaşmaz, “Benim mesleğim oyunculuk tabii ama bir oyuncu kendini her anlamda geliştirmeli. Şarkı söylemeyi seviyor olmam bile benim için artı bir durum” şeklinde konuştu.

“HADDİME DEĞİL”

Mahsun Kırmızıgül, Farah Zeynep Abdullah’ın ‘Bergen’ filminde şarkı seslendirmesini eleştirmiş, yeni bir tartışmanın fitilini ateşlemişti. Abisinin de rol aldığı filmde Barış Akarsu’nun şarkılarını seslendirdiği hatırlatılan ünlü oyuncu, “Benim haddime bir şey değil bu konuyla ilgili yorum yapmak” dedi.

CEMRE BAYSEL SORUSU!

Meslektaşı Cemre Baysel ile biten birlikteliği hakkında kendisine yöneltilen soruları cevapsız bırakan Aytaç Şaşmaz, “Bu konuda beni pas geçin lütfen. Anlayışlı olursanız çok sevinirim” demekle yetindi.

“İLİŞKİYİ GÜZEL ŞEKİLDE SÜRDÜREN ÇOK İNSAN VAR”

24 yaşındaki oyuncu, “Aynı sektörden iki ünlü ismin birlikteliğini sürdürmesi dezavantaj mı?” sorusuna ise “Olumsuz örnekler kadar olumlu örnekler de var. İlişkisini güzel bir şekilde sürdüren çok insan sayabilirim. Ben dezavantaj olacağını düşünmüyorum” yanıtını verdi.

DİZİ AŞKI GERÇEK OLMUŞTU!

Final yapan ‘Baht Oyunu’ dizisinde başrolü paylaşan ve zamanla arkadaşlıkları aşka dönüşen Cemre Baysel ile Aytaç Şaşmaz cephesinde geçtiğimiz ay sürpriz bir gelişme yaşanmaştı. Romantik paylaşımlarıyla adlarından söz ettiren oyuncu çift, birbirlerini sosyal medyan takip etmeyi bırakmıştı. Sürpriz hamlenin nedeni sorulan Aytaç Şaşmaz, üzüntülü bir ifadeyle “Konuşmak istemiyorum” diyerek, ayrılık haberlerini yalanlamamıştı.

‘Tahtaya bütün tıbbi terimleri yazıyordum’
PaYLaŞşşş