Haberler: Camdaki Kız yine nefes kesecek! Yeni bölümde neler olacak?

Kanal D’nin sevilen dizisi Camdaki Kız, 16 Haziran akşamı yayınlanan 47’nci bölümüyle sezon finali yaptı. Kısa bir aranın ardından üçüncü sezonuyla ekranlara dönen dizi, 15 Eylül’de 48’inci bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun paylaştığı Camdaki Kız’ın son bölümü nefes kesti.

NALAN’I KORKUTAN GİZEMLİ NOT!

Hayri’yi öptüğü için vicdan azabı yaşayan Nalan, bununla başa çıkmaya çalışırken; Alp’i döven Sedat’ın hapse girmesi Koroğlu Ailesi’ni adeta yıkar. Nalan’la iletişim kurma yolları arayan Hayri ise Nalan’ın kendisini öpmesinin mutluluğu içindedir. Ancak Nalan’ın odasında bulduğu gizemli not Hayri ile arasında olanları bilenlerin sadece ikisi olmadığını gösterir.

SELEN’DEN NALAN’A TEHDİT!

‘Camdaki Kız’ın 49. bölüm iknci tanıtımında; kafası iyice karışan Nalan, bir yandan vicdan azabı çekerken, bir yandan da Hayri’ye olan duygularını kontrol etmeye çalışacak. Feride ise Alp’le konuşmasının ardından kızını yakın takibe alacak. Bu sırada Selen’in bildiklerini anlatmakla tehdit ettiği Nalan, Hayri ile konuşurken Feride yanlarına gelecek. Peki Nalan ve Hayri, Feride’ye yakalanacak mı?

“ÇOK GÖRMEDİĞİM BİR HAVAMIZ VAR”

Dizide ‘Hayri’ karakterine hayat veren Cihangir Ceyhan, “Yeni sezon başladığı için herkesle ortak bir sevinç yaşıyoruz. Gayet keyifli gidiyor. Birbirini seven bir ekibiz, sömestr tatili biter herkes bir araya gelir ya, öyle bir sevinç bizimki” dedi.

Ünlü oyuncu, yeni sezonda izleyicileri nelerin beklediğine dair, “Biz hikayemize güveniyoruz. Ekip arkadaşlarımın yanı sıra usta oyuncularımız olsun, yönetmenimiz olsun çok görmediğim bir havamız ve auramız var. Hayri ve Nalan’ın daha da yakınlaştıklarını izliyoruz zaten. Daha fazlasını bizde bilmiyoruz. Senaryo her geldiğinde hepimiz o an öğreniyoruz. Nalan ve Hayri ya da diğer karakterlerimiz fark etmez, herkesi güzel bir serüven bekliyor bence” şeklinde konuştu.

OYUNCU KADROSU

Gerçek bir hayat hikâyesinden uyarlanan ‘Camdaki Kız’ dizisinin oyuncu kadrosunda, Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nın dışında; Hande Ataizi, Nur Sürer, Enis Arıkan, Hamza Yazıcı, Merve Polat,Feri Baycu Güler,Tamer Levent, Selma Ergeç, Cihangir Ceyhan ve Devrim Yakut yer alıyor.

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu ve Yeşim Aslan’ın kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Nadim Güç’ün oturduğu Camdaki Kız, yeni bölümüyle 22 Eylül Perşembe günü saat 20.00’da Kanal D’de.

‘Camdaki Kız’da Nalan’ı korkutan not!
PaYLaŞşşş