Oğlu ‘Ne olur paylaşma’ demişti! Elizabeth Hurley’den bikinili poz

Dünyanın önde gelen kriket oyuncularından Shane Warne (52), geçen hafta sonu Tayland’da bulunduğu sırada geçirdiği bir kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti. Ölüm haberi duyulduktan sonra bu konuda en çok dikkat çeken ayrıntı ise Warne’un eski sevgilisi İngiliz oyuncu Elizabeth Hurley’in yaptığı sosyal medya paylaşımı oldu.

2000 yılında Shane Warne uğruna, evlendiği iş insanı Arun Nayar’dan ayrılan Hurley, eski sevgilisinin anısına duygusal bir yazı yayınladı.

“HUZUR İÇİNDE UYU ASLAN YÜREKLİM”

56 yaşındaki Hurley, Warne ile birlikte çekilen fotoğraflarını paylaştı. Elizabeth Hurley, gönderisinde “Güneş sonsuza kadar bulutların arkasına girmiş gibi hissediyorum. Huzur içinde uyu benim aslan yüreklim” ifadelerine yer verdi.

“BENİM İÇİN BİR BABA FİGÜRÜYDÜ”

Elizabeth Hurley’in, 2020’de hayata veda eden iş insanı Steve Bing’den dünyaya gelen oğlu Damian da Shane Warne’un kaybıyla ilgili bir paylaşımda bulundu.

Hala Warne’un vefatına kafa yorduğunu belirten 20 yaşındaki Hurley, çocukluktan yetişkinliğe geçiş sürecinde ünlü sporcunun kendisi için bir baba figürü olduğunun altını çizdi. Damian Hurley, gönderisinde Warne’un, tanıdığı en iyi insanlardan biri olduğunu ve kaybı nedeniyle kalbinin kırık olduğunu da belirtti.

ARUN NAYAR İLE EVLİYDİ

Elizabeth Hurley ile Shane Warne’un 2000 yılında başlayan ilişkisi 2013 yılında sona ermişti. Hurley, Warne ile ilişkisine başladığında Hint asıllı İngiliz iş insanı Arun Nayar ile evliydi. İlişkileri bir skandalla başlasa da Elizabeth Hurley ile Shane Warne dostane bir şekilde ayrılmıştı.

Elizabeth Hurley eleştirilere cevap verdi

DOSTÇA AYRILDILAR

Warne, 2019 yılında katıldığı bir TV programında Hurley’i övmüştü. Shane Warne, eski sevgilisi hakkında; “Birlikte harika vakit geçirdik. Onun oğlu Damian’a her zaman göz kulak olacağım. O da benim çocuklarımı her zaman umursuyor ve sürekli nasıl olduklarını soruyor” diye konuşmuştu.

Yıllara meydan okuyan Elizabeth Hurley’in sırrı

“BU KORKUNÇ BİR SON”

Elizabeth Hurley, 2020 yılında da eski eşi Steve Bing’i kaybetmişti. Bing ile çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabından yayınlayan Hurley, “Steve artık bizimle birlikte değil.” diyerek, “Bu korkunç bir son” ifadelerini kullanmıştı.

OĞLUNUN SÖYLEDİKLERİNE KULAK ASMADI

İngiliz model ve oyuncu Elizabeth Hurley’nin sosyal medyada sık sık paylaştığı cesur pozlarına 20 yaşındaki oğlu Damian isyan etmişti. İngiliz basınında yer alan haberlere göre 56 yaşındaki Hurley’in oğlu Damian, bu pozlar yüzünden arkadaşlarının kendisiyle alay ettiğini söyleyerek annesine “artık giyinik pozlar paylaşması için” yalvarmıştı.

“MUTLU YAZ”

Oğlunun sözlerine kulak asmayan Hurley, dikkat çeken paylaşımlarına devam ediyor. Son olarak beyaz bikinili fotoğrafını paylaşan Hurley, paylaşımına, ‘Mutlu yaz’ notunu düştü.

PaYLaŞşşş