Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer çiftinden mutluluk pozu

Altı yıl önce dünyaevine giren magazin dünyasının gözde çiftlerinden Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer, oğulları Kurt Efe’ye yaklaşık dört ay önce kavuşmuştu. Doğuma giren Tatlıtuğ, gözyaşlarını tutamamış; altın saçlı Kurt Efe’nin adeta babasının kopyası olduğu öğrenilmişti.

Ünlü isim, bebeğinin dünyaya gelmesinin ardından Twitter hesabından paylaşım yaparak, iyi dileklerini ileten herkese teşekkür etmişti:

Alıntı Metni

“BÜYÜLÜ BİR ŞEY”

Tüm bunların ardından Kıvanç Tatlıtuğ, bu kez babalığı anlattı. L’Officiel’e konuşan ünlü oyuncu, “Diyorlar ki erkekler çocukları doğmadan babalık hissiyatına giremezler. Bende tam tersi oldu. Başak’ın karnının büyüdüğünü hissediyorum. Karnı gözlerimin önünde büyürken benim o hissiyata girememem mümkün mü sence? Dönüşmeye başladım. Çekmiş olduğu sıkıntıyı kendi bedenimde hissetmeye başladım. Büyülü bir şey…” ifadelerini kullanmıştı.

Kıvanç Tatlıtuğ’un 5 milyon TL’lik yeni otomobili!

“ALIŞTIM BABALIĞA”

Geçtiğimiz haftalarda da Akmerkez’de ağabeyiCem Tatlıtuğ ile objektiflere yansıyan 38 yaşındaki oyuncu,”Alıştım babalığa, Allah isteyen herkese nasip etsin. Büyütüyoruz, şimdi daha iyi anlıyorsun nasıl büyüdüğünü, hangi şartlar altında büyüdüğünü, evlat sahibi bir insan olarak o empatiyi kurabildik. Tecrübe kazanıyoruz, her gün yeni bir şey keşfediyorsun, yeni bir şey öğreniyorsun. Şimdi bir arkadaşımızın evladı dünyaya geldi. Onu ziyarete gidiyoruz, daha başka anlamlı oluyor. O heyecana bambaşka bir şekilde ortak olabiliyorsun” sözleriyle, duygularını dile getirmişti.

“ŞİMDİLİK SARIŞIN AMA HATLARI ANNESİ”

Ünlü oyuncu, meslektaşları Özge Özpirinçi ve Kenan İmirzalıoğlu’nun “Babasına çok benziyor” açıklamaları sonrası, “Kurt Efe kime benziyor?” sorusuna; “Gidiyor geliyor. Anneye gidiyor, bana geliyor. Şimdilik sarışın ama hatları kesinlikle annesi” yanıtını vermişti.

İŞTE KURT EFE BEBEK

Geçtiğimiz ayKıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti, arkadaşlarıyla birlikte Bodrum Yalıkavak’taki evlerinin plajında görüntülenmişti.Kime benzediği yönünde sosyal medyada anketler yapılan Kurt Efe ilk defa görüntülenmişti. Kurt Efe’nin sarışınlığı ve yüz hatlarının babası Tatlıtuğ’a benzediği görülmüştü.

Kıvanç Tatlıtuğ, denizden çıkar çıkmaz soluğu oğlu Kurt Efe’nin yanında almıştı. Oyuncunun, oğlunu anne Dizer ile birlikte uzun uzun sevdiği anlar objektiflere böyle yansımıştı.

Doğuma günler kala karnı burnunda pozlar!

EŞİYLE POZ VERDİ

Şimdilerde baba olmanın tadını çıkaran Kıvanç Tatlıtuğ, uzun bir aradan sonra ilk kez eşi Başak Dizer’le çektiği fotoğrafı siyah-beyaz olarak takipçileriyle paylaştı. Çiçeği burnunda anne-babanın keyifli hali dikkatlerden kaçmadı.

PaYLaŞşşş