Alper Erözer 18 yaşında! ‘Emin adımlarla ilerliyorum’

İlginç giyim tarzıyla dikkat çeken genç şarkıcı Alper Erözer, önceki aylarda kız arkadaşı ile gezintiye çıktığı Nişantaşı’nda kameralara yansımıştı. Basın mensuplarıyla konuşman Erözer, ’17’ adlı albümünde iç dünyasını anlattığını belirtmiş ve şöyle konuşmuştu:

Alıntı Metni

“ALMAM GEREKEN KISIMLARI ALIYORUM”

Benzetildiği dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber’ın mesleki kariyerini örnek aldığını belirten Erözer, “Bana genelde Justin Bieber diyorlar. O 26 yaşında, ben ise 17 yaşındayım. Onun yolundan gidip almam gereken kısımları alıyorum. Benim farklı bir yerim olacak” demişti.

Türkiye’de arkasından gidecek bir isim olmadığını dile getiren şarkıcı, “Aleyna Tilki’yi dinlemiyorum ama ne iş yapmış diye bakıyorum. Örnek alıp arkasından gideceğim bir isim yok ama gerçekten olmasını isterdim. Olsa söylerim ama yok. İrem Derici mi diyeyim? Yani öyle biri yok. Yakalamak istediğim renkleri yakalayan birini bulamıyorum. Denk geldim İrem’in şarkılarına ama çok atar, öfke ve sinir var” demişti.

‘Sırta saplanan bıçakları satsak ev mi alıyorduk?’

“ALIŞTIM ŞÖHRETE”

Daha önce “Fanatik hayran kitlemden dolayı koruma ile gezmek zorunda kalıyorum” açıklamasında bulunan şarkıcı, kendisini görmek için İstanbul dışından hayranlarının evinin önüne kadar geldiğini söylemişti. Sosyal medyadan ilginç istekler aldığını açıklayan Erözer, yaşadıklarını şöyle anlatmıştı:

Alıntı Metni

18 YAŞINA GİRDİ

12 yaşındayken albüm çıkararak magazin gündeminin ilk sıralarına yerleşen ünlü isim, tüm bunların ardından geçtiğimiz günlerde 18’inci yaşına girdi. Genç şarkıcı, 6 senelik müzik kariyerinde 42 şarkı, 2 albüm, 19 büyük prodüksiyonlu klip, 16 tekli şarkı ve 30’un üstünde konser gerçekleştirerek; dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Yeni yaşını ise ilk defa bir gece klübünde konser vererek kutlayan Erözer, sahne öncesi basın mensupları ile kısa bir şekilde sohbet ederek, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

DÜET TEKLİFİ!

Öte yandan Alper Erözer, önceki gün menajerinin şirketi Swat Entertainment tarafindan getirilen dünyaca ünlü R&B ve Hiphop yıldızları 6ix9ine, Sheck Wes, Swea Lee ve NLE Choppa’nin sahne aldığı İstanbul Roca Müzik Festivali’nde binlerce müzik severe mini bir konser verdi.

Konser sonrası R&B ve Hiphop müziğin dünyaca ünlü yıldızı Sheck Wes, Erözer’i tebrik ederek kendisine hayran olduğunu söyledi ve en kısa zamanda beraber bir düet yapmayı teklif etti.

Alper Erözer özel koruma tuttu
PaYLaŞşşş