Eda Ece’den aşk dolu Buğrahan Tuncer paylaşımı

Bir süredir aşk yaşadığı milli basketbolcu Buğrahan Tuncer (29) ile zaman zaman ayrılıp barışan Eda Ece (32), geçtiğimiz haftalarda sevgilisini sosyal medya üzerinden takipten çıkarması hakkında konuşmuştu. Kuruçeşme’de bir derginin düzenlediği ödül törenine katılan oyuncu, konuyla ilgili; “Sizin için yapıyorum ben onu. Kız üç senedir aynı kişiyle çıkıyor, haber yapabilin, sıkılmayın diye. Arada bir adrenalin olsun diye. Buğra ‘Aynı evin içinde yine mi sildin beni?’ diyor. ‘Şunu yapma, boşuna haber oluyoruz’ diyor. Çok kızdı, çok. Bir daha yapmayacağım” demişti.

“GAZETEDEKİ ANTİLOBA İNANMA”

İlişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Ece ve Tuncer, geçtiğimiz aylarda da Marmaris’te tekne tatilinde objektiflere yansımıştı. Denizde doyasıya eğlenene çift, ardından tekneye çıkmıştı. 29 yaşındaki basketbolcu, havluyla sevgilisi Eda Ece’nin yüzünü kurulamıştı. Ece, tatildeki pozlarını da tiye almıştı. Güzel oyuncu, paylaşımına; “Spora uyandım, insanlar değişebiliyor. Zaten mars koç sevmesem de başarabilirim. Gazetedeki antiloba inanma” notunu düşmüştü.

“SİZİN YÜZÜNÜZDEN SPORA BAŞLADIM”

Geçtiğimiz haftalarda Etiler’de görüntülenen Eda Ece, tatil fotoğraflarını tiye almasıyla ilgili ”Beni dağlardan niye çekiyorsunuz kardeşim. ‘Eda abi çekiyoruz’ deyin. Ben de havalı bir poz vereyim. Sizin yüzünüzden spora başladım. Benim niye havalı bir fotoğrafım olmasın?” açıklamasını yapmıştı.

Eda Ece-Buğrahan Tuncer çiftinden mutluluk pozu

EVLİLİK SORUSUNA ESPRİLİ YANIT

Gazetecilerin evlilik soruları karşısında esprili bir cevap veren Eda Ece, “Annem gibi sürekli evlilik soruyorsunuz. Annem gibisiniz valla” diyerek gülümsedi. 32 yaşındaki Ece, ”Evlilik için bile vakit lazım. Bu işler kısmet. Ne ara gaza gelirsek o ara evleniriz. O da yoğun bende” ifadelerini kullanmıştı.

Güzel oyuncu, “Hayalini kurduğunuz bir düğün veya gelinlik var mı?” sorusuna ise, “Dizilerde dokuz kere evlendim. her türlü gelinliği giyindim. Dizide çocuğum bile oldu. Her duyguyu tattım yani” demişti.

“ÜÇ YIL GEÇMİŞ…”

Basketbolcu Buğrahan Tuncer ile mutlu birliktelikleri devam eden Eda Ece, son olarak sevgilisiyle birlikte çekildiği fotoğrafı sosyal medya hesabında paylaştı. Yıl dönümlerini kutlayan oyuncu, “3 yıl geçmiş, hello 4” ifadesini kullanmıştı. Tuncer de sevgilisinin bu paylaşımına kalp emojili yorum yapmıştı.

Sıfır Makyaj Eda Ece

DANILO HABERLERİNE İSYAN ETTİ

Öte yandan dokuz yıllık eşi Tuğçe Demirbilek’ten geçtiğimiz aralık ayında boşanan Danilo Zanna’nın, ‘Yasak Elma’ dizisinde ‘Yıldız karakterine hayat veren Eda Ece ile sık sık görüştükleri iddia edilmişti. Hakkında çıkan haberlerin ardından oyuncudan açıklama gelmişti.

İtalyan şef ile 2016 yılında bir filmde rol aldıklarını belirten oyuncu, Twitter hesabından; “2016 yılında beraber aynı filmde rol aldığım iş arkadaşım, gayet iyi bir insan olan Danilo’yu film seti bittiğinden beri hiç görmedim. Ortada gezen ‘sık sık görüşüyorlar’ haberlerini şikâyet ettim. Bir de tweet atayım. Şu yalan haberi işini ne olur yapmayın ya. Ne kadar gereksiz. İnsanı mesleğinden soğutuyorlar. Oyuncusun diye tanınıyorsun ünlüsün, bu yüzden her türlü yalan haber başına gelebilir! Sette sahne oynarken bir anda haberin çıkar… Sonra sen açıklama yapmak, avukata iletmek zorunda kalıyorsun işinin gücünün arasında. Ayıp bu ya düpedüz, habercilik değil. Benim hakkımda yalan haber yapan her yere her zaman dava açacağım… Sosyal medya iyi ki var, bu çağda insanları kandırmak daha zor. Dünya değişiyor, gelişiyor, yalan haber işi umarım sona erer. İşinin iyisi, saygın kişi ve kuruluşlara böyle haberlere yer vermedikleri için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullanmıştı.

PaYLaŞşşş