Haberler: Şarkıcı Linet’ten Aleyna Tilki açıklaması!

UMUT ÜNVER / MİLLİYET
İsrail’de doğup büyüyen, annesi bir dönemin ünlü Türk Sanat Müziği sanatçılarından Leyla Özgecan’ı 18 Mart’ta kaybeden Linet, önceki gün Arnavutköy’de eczane çıkışı objektiflere yansıdı. Köpeğiyle yürüyüş yapan 47 yaşındaki şarkıcı, basın mensuplarının “Geçmiş olsun, iyi misiniz?” sözlerine,” Baş ağrıları, vücut ağrıları. Artık herkeste var galiba klimalardan dolayı” yanıtını verdi.

“İYİ OLMAYA ÇALIŞIYORUM”

Annesinin vefatı sonrası”Bu acılı günlerimde kimse beni yalnız bırakmadı ama ben yoktum. Benim için şu anda hayat durmuş durumda. En büyük hayranımı kaybettim. En büyük sıcaklığı ve desteği ondan alıyordum” sözleriyle yaşadığı büyük acıyı dile getiren Linet, “Zor zamanlardan geçiyoruz, iyi olmaya çalışıyorum” dedi.

“KÖPEĞİMİ GEZDİRİYORUM”

Yurt dışından köpeğinin geldiğini söyleyen ünlü şarkıcı, “Köpeğimi gezdiriyorum, çok keyif alıyoruz beraber. Yeğenimin köpeği, İsrail’de o. Bana tatile geldiler, iki ay benimle kalacaklar. Özlem gideriyoruz” açıklamasını yaptı.

“ONA İHTİYACI VAR, ONU YAPIYOR”

Şarkıclık kariyerinin dışında sosyal medya hesabından yaptığı iddialı paylaşımlar ve açıklamalarıyla da her daim adından söz ettiren meslektaşı Aleyna Tilki’nin iptal edilen konseri hatırlatılan Linet, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

MEYDAN OKUDU

Aleyna Tilki, geçtiğimiz hafta iç çamaşırlı pozlarının şikayet üzerine Instagram’dan kaldırılmasına tepki göstermişti. Aynı şekilde yeni pozlarını yayınlayan 22 yaşındaki şarkıcı, “Postlarımı kaldırtsanız da yenilerini çekip, atabilirim, bilin yani” notunu düşmüştü.

PaYLaŞşşş