Haberler: Hadise ile Mehmet Dinçerler’in boşanma nedeni ortaya çıktı!

Mehmet Dinçerler’den geçtiğimiz ocak ayında evlilik teklifi alan ve ‘evet’ diyen Hadise, mutluluğunu takipçileriyle de paylaşmıştı. Tektaşını gösteren ünlü popçu, “Bölümümüz şimdi başlıyor” notunu düşmüştü. Dinçerler de sevgilisinin paylaşımına, ‘Mrs. Dinçerler’ yorumunu yapmıştı.İş insanının Hadise’ye aldığıtektaş yüzüğün fiyatının 3 milyon TL olduğu ortaya çıkmıştı.

SESSİZ SEDASIZ EVLENDİLER

Aile arasında, geleneklere uygun bir törenle nişananlanan ve evlilik yolunda ilk adımı atan ünlü çift, nisan ayının sonunda nikah masasına oturmuştu. Çırağan Sarayı’nda yapılan nikâha sadece 20 kişi davet eden ikili, haberin basına yansımaması için konukların görüntü almasını yasaklamıştı.

“EŞİM BANA KRALİÇE GİBİ BAKIYOR”

Nikah sonrası Kıbrıs’ta sahneye çıkan ve evlendiğini duyuran Hadise, ‘Prenses’ şarkısını söylemeden önce; “Bu şarkıyı yıllardır söylüyorum ama evlendikten sonra ilk defa seslendireceğim. Prenses şarkımda şöyle bir şey söylüyorum; ‘Prensesler gibiydim baba evinde’. Eşim bana gerçekten kraliçe gibi bakıyor. Prenses değil, kraliçe gibi. Ona buradan teşekkür ediyorum her şey için. Beni bu kadar güzel sevdiği için, hep yanımda olduğu için” ifadelerini kullanmıştı.

YÜZÜKLER ÇIKTI

Son günlerde evliliklerinde kriz yaşadıkları haberleriyle gündemden düşmeyen çiftten Hadise, 3 milyon değerindeki evlilik yüzüğünü takmamaya başlamıştı. Çok geçmeden Mehmet Dinçerler de alyanssız görüntülenmişti.

Hadise ile aralarının bozuk olduğu konuşulan Mehmet Dinçerler yine alyans takmadı!

BOŞANMA DİLEKÇESİNDEKİ DETAYLAR

Bir süredir birlikte görüntü vermeyen çift, ayrılık iddialarıyla ilgili açıklama yapmamıştı. Ancak Hadise ve Mehmet Dinçerler’den kötü haber geldi. Hadise Açıkgöz, 4,5 aylık aylık evliliğini bitirmek için harekete geçti veMehmet Dinçerler’e, Beykoz Adliyesi’nde boşanma davası açtı.Çiftin, fikir ayrılığından dolayı böyle bir karar aldığı konuşuluyor.

2. Sayfa’nın haberine göre; “Mehmet Dinçerler’den sanat hayatımla ilgili baskı görüyorum” diyen Hadise, dilekçesinde şu ifadelere yer verdi:

Alıntı Metni

DİNÇERLER’DEN ŞAŞIRTAN İSTEK

Hadise ile Mehmet Dinçerler’in avukatları, boşanma davası için bir araya geldi. Ünlü şarkıcı, boşanma için Mehmet Dinçerler’den maddi ve manevi hiçbir talepte bulunmazken;Dinçerler, Hadise’ye evlilik teklifinde taktığı 3 milyonluk yüzükle birlikte düğünde takılan tüm takıları istedi.

MEHMET’İ TAKİBİ BIRAKTI

Boşanma haberinin duyulmasının ardından Instagram sayfasında sadece Mehmet Dinçerler’i ve kendi markasını takip eden Hadise,eşini takipten çıktı. Hadise birlikte yer aldıkları fotoğrafları da kaldırdı. Çok geçmeden Mehmet Dinçerler de Hadise’yi takibi bıraktı. O da aşk pozlarını sayfasından sildi. Ünlü şarkıcı, Twitter’daki resmi hesabında ise ‘Dinçerler’ soyadını kullanmaya devam ediyor.

Hadise ile ablası Hülya Açıkgöz arasındaki buzlar eridi!

HADİSE’DEN İLK AÇIKLAMA

Tüm bunların ardından sessizliğini bozan Hadise, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Ünlü şarkıcı, paylaşımında; şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

“HAMİLE DEĞİLİM”

Öte yandanHadise Açıkgöz’ün geçtiğimiz günlerde hamile olduğu iddia edilmişti. Çıkan haberlerin ardından ünlü isim, sessizliğini bozmuştu. Her fırsatta çocukları çok sevdiğini ve anne olmak istediğini belirten Hadise, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

PaYLaŞşşş