Didem Soydan’dan takipçisinin ‘çıplak poz’ yorumuna yanıt!

Didem Soydan ve Burak Deniz, sürpriz ilişkilerini ani bir kararla bitirmişti. Kasım 2021’de Etiler’de objektiflere takılan oyuncu, “Didem Soydan’la ayrılık sebebiniz sosyal medyadaki cesur paylaşımlar mı?” sorusunu cevaplamıştı. Ünlü oyuncu, “Tabii ki de öyle bir şey yok. Biz geri kafalı mıyız?” açıklamasını yapmıştı.

“”BİZ O KADAR GERİ KAFALI DEĞİLİZ”

Didem Soydan ise konuyla ilgili olarak, “Burak ile ayrılığımızın sebebinin benim sosyal medyadan yaptığını paylaşımlardan kaynaklandığı haberleri yapıldı. Bunlar kesinlikle yalan. Kendisinin de dediği gibi. Biz o kadar geri kafalı insanlar değiliz. Özel hayatımızı konuşmuyoruz” ifadeleri kullanmıştı.

“BURAK İLE HARİKA ZAMAN GEÇİRİYORUM”

Ayrılıktan birkaç ay sonra barışan ikiliden Didem Soydan, geçtiğimiz haftalarda Nişantaşı’nda görüntülenmiş, “Burak ile harika zaman geçiriyorum, mutluyum” cümleleri ile sevgilisine övgüler yağdırmıştı.

TAKİPÇİSİ ŞOKE ETTİ: KOMPLE AÇIN DA KURTULUN!

Burak Deniz’le bir dargın bir barışık aşk yaşayan Didem Soydan, Instagram hesabından yaptığı son paylaşım ve takipçisine yanıtı ile adından söz ettirdi. Sosyal medyada dekolteli pozlarına yer veren Soydan, binlerce beğeni ve çok sayıda yorum aldı. Ünlü modele yönelik mesajlarda biri dikkatlerden kaçmadı.

“GOOGLE’DE AÇIĞI VAR”

Bir takipçisi, Didem Soydan’ın iddialı pozlarına “Şunları komple açın da kurtulun” yorumunu yazdı. Didem Soydan, söz konusu mesaja yanıtında, “Var açığı Google’la kurtul kardeşim” ifadelerini kullandı. Bu sözler sosyal medyada kısa sürede gündem oldu.

Didem Soydan’dan bikinili pozlar, Didem Soydan imaj değiştirdi! ‘Karanlık çağıma hoş geldiniz’
PaYLaŞşşş