HABERLER || Yasemin Allen’dan ayrılık sonrasında açıklama geldi!

MESUT YILMAZ / MİLLİYET
Oyunculuk kariyerinin yanı sıra güzelliğiyle de adından söz ettirmeyi başaran Yasemin Allen, önceki gün Bebek’te salaş giyim tarzıyla objektiflere takıldı. Elinin üzerine Roma rakamıyla yazılı 17 rakamıyla dikkat çeken ünlü isim, “17 benim uğurlu sayım. Buna inanıyorum. Benim için tüm güzellikler bu tarihte oluyor” dedi.

“MUAY THAI EĞİTİMİ ALACAĞIM”

Dijital platforma Haluk Bilginer ile polisiye bir dizi çektiklerini dile getiren Yasemin Allen, “Her ne kadar yorucu bir set ortamı olsa da bir burukluk yaşıyor insan bittiği için. Yeni dizi projesi aksiyon dolu. Şimdi Tayland’a gideceğim hem tatil hem de Muay Thai antrenmanı alacağım” açıklamasını yaptı.

‘Atıklardan dolayı bir can kaybına şahit oldum’

“ETRAF MANYAK DOLU”

“Hiç kendinizi bu anlamda savunma durumunuz gerekti mi?” sorusu üzerine 33 yaşındaki oyuncu, “İnsan ne kadar bilirse kendine güveni geliyor, insanın yürüyüşü değişiyor. Ben de zamanında sıkıntılı durumlarla karşılaştığım oldu. Etraf manyak dolu” ifadelerini kullandı.

“ESKİ KAFALIYIM”

Güzel oyuncu, kendisi gibi oyuncu olan Tolga Güleç ile ayrılık kararı hakkında kendisine yöneltilen soruya da cevap verdi.

Alıntı Metni

‘Belli zevkleri olan bir insanım’

“BEŞ AY BÜYÜK AŞK YAŞADIK”

Tolga Güleç de biten ilişkileri hakkında geçtiğimiz ay ilk kez konuşmuştu: Yasemin’le beş ay içerisinde çok büyük bir aşk yaşadık. Kendisi muhteşem bir insan. Ama birbirimize zaman ayıramadık. Ben çekimlerim için şehir dışına gitmek zorunda kaldım. O memleketine döndü derken çok ayrı kaldık. Görüşemeyince de bir kıymeti kalmıyor ama hep hayatında olup görüşmek isterim.

Yakışıklı oyuncu, barışma ihtimali sorulunca ise “Allah bilir ama hiç öyle bir şey düşünmedik. Büyük konuşmak istemiyorum. Sonra barışırsak zor durumda kalmayı istemem” cevabını vermişti.

“BÖYLE BİR TABLO VAR NE YAZIK Kİ”

Farah Zeynep Abdullah’ın “Başrol erkeklerin yanına domates seçer gibi kadın oyuncuları seçiyorlar” açıklaması hatırlatılan Yasemin Allen, “Erkek dünyasında yaşadığımız kimse inkar etmemeli. Böyle bir tabloda var ne yazık ki” sözleriyle meslektaşıan destek verdi.

Kenan’dan Farah Zeynep açıklaması
PaYLaŞşşş