Demet Evgar: Mavi’den sonra hayatımda her şey değişti

UMUT ÜNVER / MİLLİYET
Geçtiğimiz ağustos ayında kızı Mavi’yi kucağına alan Demet Evgar, önceki gün Sarıyer’de bir Halloween (Cadılar Bayramı) partisinde görüntülendi. Muhabirlerin röportaj isteğini geri çevirmeyen oyuncu, “Kostümüm Dracula’nın ağzını sulandıran bir kostüm oldu, eşim Dracula kostümü ile kutluyor. Minik cadımız evde uyuyor. Ev buraya yakın, ben de gidip geliyorum arada yanına” dedi.

“HER GÜNÜM ŞÜKÜRLE GEÇİYOR”

Mavi’nin dünyaya gelmesinin ardından bambaşka biri olduğunu söyleyen Evgar, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni
‘Tarımla uğraşan bir ailenin evladıyım’

“ÇOCUKLARIN TANINMAMA HAKKI ELİNDEN ALINMAMALI”

Kızının yanından hiç ayrılmak istemedğini vurgulayan ünlü oyuncu, “Mavi bana benziyor, gözleri de bana benziyor. ‘Babayı da biraz andırıyor’ diyelim hadi (gülüyor). Kasım ayında yarım kalan albüm bitiyor, onun dışında reklam filmim var bildiğiniz gibi. Dizi ya da sinema filmi şu an için düşünmüyorum çünkü Mavi’nin yanından hiç ayrılmak istemiyorum. Beni en çok heyecanlandıran Mavi şu anda, başka hiçbir şey değil. Mavi ile ilgili bir reklam teklifi gelirse olumlu bakmam çünkü çocukların tanınmama hakkının elinden alınmaması gerektiğini düşünüyorum” şeklinde konuştu.

“MAVİ’NİN ORADA BÜYÜMESİNİ İSTİYORUM”

Demet Evgar, geçtiğimiz günlerde ortaya atılan “Çiftliğini büyüttü” haberlerine de açıklık getirerek, “Orası zaten hep vardı, herhangi bir ek yatırım söz konusu değil. Yakın, zaten sürekli gidip geliyoruz ve Mavi’nin de orda büyümesini çok istiyorum” dedi.

‘İyi ki doğdun canım sevgilim’
PaYLaŞşşş