Furkan Kızılay: Her ay bir şarkı yazıyorum!

Uzun yıllar ‘Çocuklar Duymasın’ adlı dizide ‘Havuç’ karakteriyle tanınan Furkan Kızılay, 2017 yılında Survivor’a katılmış. Adada beş ay boyunca kalan ünlü isim, finale günler kala elenmişti. 2022 yılında da Survivor All Star kadrosunda yer alan ve ünlüler takımında mücadele eden oyuncu ve şarkıcı, yaşadığı talihsizliklerin ardından 9 Şubat akşamı gerçekleşen elemede adaya veda etmişti.

“BAZI HAYALLER YARIM KALIR”

Elendiği için üzülen Furkan Kızılay, “Bazı hayaller yarım kalır ve kaldı. Burada büyük imtihanlardan geçtim ama buraya kadarmış. Arkadaşlarımı tanıdığıma çok mutlu oldum” demişti.

Acun Ilıcalı da “Çok daha ileri gideceğini tahmin ediyorduk ancak haftalık olaylar Survivor’da her şeyi değiştirebiliyor. İddialı yarışmacılar zayıf yerde yakalandıkları zaman seyirciden bazen destek alamayabiliyorlar. Karakterin için sanat dünyasının en efendi ve değerli isimlerinden birisin” ifadelerini kullanmıştı.

ILICALI SÖZ VERDİ

Ayrıca Acun Ilıcalı, Furkan Kızılay’ı “Eğer kabul edersen bundan sonra yapacağımız All Star’ın ilk yarışmacısı sen olacaksın” diyerek önümüzdeki dönem yapılacak olan Survivor’a davet etmişti.

Survivor All Star’daki şampiyonluk adaylarını açıkladı

“MÜZİK ODAKLIYIM”

Tüm bunların ardından Türkiye’ye dönen ve uzun zamandır ekranlardan uzak olan Furkan Kızılay, geçtiğimiz gün Vadistanbul’da objektiflere yansıdı. Öğle saatlerinde tek başına alışveriş merkezine gelen Kızılay, muhabirlerin fotoğraf isteğini kırmayarak ayaküstü sohbet etti.

Oyuncu ve şarkıcı, ”Televizyonda oyunculuk düşünmüyorum, dijitalde dizi projeleri teklifi alıyorum ama şu an sadece müzik odaklıyım. Her ay bir şarkı yazıyorum” dedi.

PaYLaŞşşş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir