HABERLER: ‘Camdaki Kız’ın Tako’su kız arkadaşıyla görüntülendi: Sanırım sevgili olacağız

Kanal D ekranlarında 82 bölüm oynayıp reyting rekorları kıran ‘Camdaki Kız’ dizisinde Tako karakterine hayat veren başarılı oyuncu Hamza Yazıcı önceki akşam yeni sevgilisi Hicret ile ilk kez görüntülendi.

Geçtiğimiz yaz sevgilisi Şenay Forbes ile yaptıkları tatilleri ve sevgilisinin bikinili pozları gündem olmuş dillerden düşmemişti. Sevgilisi Şenay Forbes’den ayrılan Hamza Yazıcı yeni sevgilisi Hicret ile yeni bir aşka yelken açtı.

“ARKADAŞLAR UTANIYORUM”

İkili, önce Cihangir’de bir kafe önünde oturup kahve içti, daha sonra da Cihangir sokaklarında tur attı. Flaşların patlamasıyla Yazıcı, “Arkadaşlar utanıyorum ben pek alışık değilim lütfen zaten Hicret Hanım’la bu ilk randevumuz ve ilk buluşmamız” dedi.

“HAMZA ÇOK NEŞELİ BİR İNSAN”

“Siz neler söylemek istersiniz Hamza Bey’le sevgili misiniz?” sorusuna Hicret Hanım , “Bu bizim ilk buluşmamız. Hamza çok neşeli bir insan, sanırım sevgili olacağız” dedi.

Şenay Forbes’in tatil pozuna sevgilisi Hamza Yazıcı’dan yorum

“O BANA YÜRÜDÜ BEN DE KOŞTUM”

Şenay Forbes ile ilişkisi hakkında da konuşan Hamza Yazıcı, “Bana ‘sempatiksin’ diye yürüdü. İlk atak ondan geldi. Ben de elimden geleni ardıma koymadım, onun koştuğu kadar koştum” ifadelerini kullanmıştı.

“UMARIM SİZİN AİLELERİNİZE DE BÖYLE YORUMLAR YAPILIR”

Sosyal medya hesabından sevgilisi Forbes’e gelen çirkin mesajları ifşa eden Hamza Yazıcı, “Umarım sizin de ailelerinize böyle yorumlar yapılır” diyerek isyan etmişti.

Yazıcı, sözlerine; “Bizim canımızı sıktığınız gibi sizin de canınız sıkılır. Beyinleriniz cüce, kalbiniz sakat kalmış. İnandığınız her şey başınıza yıkılır umarım. Sağlıksızca kalın” şeklinde devam etmişti.

Hamza Yazıcı sevgilisiyle tatilde
PaYLaŞşşş