Cem Özer’den Şafak Sezer itirafı: Bir tane vurdum, kül tablasına uçtu ve kondu!

Cem Özer’in ortağı olduğu USTA adlı yapım şirketinin çektiği ‘Kadri’nin Götürdüğü Yere Git’ filminin seti 2009 yılında uzun süre gündeme gelmişti. Filmin yapımcısı Cem Özer ile başrol oyuncusu Şafak Sezer, bilinmeyen bir sebepten birbirine girmişti. Tartışan ikilinin ağız dalaşı, çok geçmeden şiddet kullanılan bir kavgaya dönüşmüştü.

“AMA ONDA O YÜREK YOK”

2013 yılında konu hakkında açıklama yapan Şafak Sezer, “Cem Özer o cüsseyle beni yerden yere vurur, ama onda o yürek yok. Geçmişte dümenden barıştık, ama sadece dümenden… O projede Uğur Uludağ’ın hatrı için oynamıştım” demişti.

Bugün 2. Sayfa programına katılan usta oyuncu Cem Özer, yıllar sonra söz konusu kavgayı anlattı.

Şafak Sezer’den Kerem Bürsin’e…

“STARLIK ŞİŞİK EGO İLE OLMAZ”

Cem Özer “Ben o filmde yapımcıydım. O Şafak’ın iş disiplinsizliğinden kaynaklıydı. Yoksa biz kişisel bir nedenden kavga etmedik ki. Ekibi saatlerce bekletiyor ve defalarca… Vay efendim tıraş olmamış. Bazıları starlığı yanlış öğreniyorlar. Starlık şişik ego ile olmaz. Star adam çok yüce gönüllü, mütevazı olmalı. Herkesten önce sete gelmeli, örnek olmalı…” dedi.

Ünlü isim konuşmasının devamında şunları söyledi:

Alıntı Metni


“ABİLERİ ARADI BENİ”

“Geç kalınca çıktı kavga da. İnsan bir karşısındakinin cüssesine bakar öyle kavga eder” diyen Özer, şöyle devam etti; “Yakama falan yapıştı. Ben de bir tane vurdum. O da asansörün oradaki kül tablasına uçtu ve kondu. Sonra o o kül tablasını fırlatmaya çalışınca elini kesti. Sonra ertesi gün saatinde geldi.Öncesinde attı tuttu. Mafya… Birileri aradı beni falan. Abileri aradı beni. Kulağımı çekmeye çalıştırlar.”

‘Karımdan özür diliyorum’

PaYLaŞşşş