Britney Spears ile Kevin Federline arasında sular durulmuyor!

Dünyaca ünlü şarkıcı Britney Spears’ın serveti ve tüm hayatı neredeyse 13 yıldır babası James Parnell Spears tarafından kontrol ediliyordu. Spears, daha önce uzun süredir aşk yaşadığı Sam Asghari ile evlenmesinin ve yeniden çocuk sahibi olmasının engellendiğini açıklamıştı.

Mahkeme tarafından kızına vasilik yapması için atanan Jamie Spears, geçtiğimiz ağustos ayında bu görevden çekilmek için mahkemeye başvurmuştu. Aylar önce Los Angeles’ta görülen davada Britney Spears’ın vasiliğin sonlandırılması talebi, yargıç tarafından kabul görülmüştü. Baba Jamie Spears’ın vasiliği, 30 dakika süren kısa bir duruşmanın ardından resmen bitmişti.

ESKİ EŞİ VİDEOLARI YAYINLADI

Zor günleri geride bırakan ve geçtiğimiz aylarda uzun zamandır aşk yaşadığı Sam Asghari ile dünyaevine giren Spears, şimdi ise eski eşiyle aralarında yaşanan polemiklerle gündeme geldi.

Britney Spears’ın 2004-2007 yılları arasında evli kaldığı Kevin Federline, şarkıcının oğulları Sean ve Jayden ile tartıştığını gösteren bir dizi eski video yayınladı.

‘Beni öldürmeye çalıştığını hissediyorum’

“YALANLAR DURMALI”

Paylaşımına, “Oğullarımın yaşadıklarından sonra bu şekilde suçlanmasına izin veremem. Canımızı ne kadar acıtsa da, aile olarak bu videoları yayınlamaya karar verdik. Bu en kötüsü bile değil, yalanlar durmalı. Umarım çocuklarımız bundan daha iyi olacak şekilde büyürler” notunu yazan Federline, videoların çekildiği sırada oğullarının 11 ve 12 yaşlarında olduğunu da belirtti.

Videolardan birinde, Britney Spears’ın sesine benzeyen bir ses, filme alındığından haberi olmadan oğullarının yatak odasına giriyor ve çocuklarla yüzlerine krem sürmeleri konusunda, “Burası benim evim. Bana saygı duymaya başlasanız iyi olur, anlaştık mı?” sözleriyle tartıyor.

Diğer videoda ise; şarkıcının, oğlu Sean’ın ayakkabı giymeden bir mağazaya girmesinden dolayı sinirli olduğu ve ceza olarak oğlunun telefonunu elinden aldığı ve; “Senden korkuyorum, tuhafsın çünkü ergenliktesin. Ve ne diyeceğimi bilmiyorum. Ama senin bildiğinden daha çok umursuyorum” dediği duyuluyor.

“ÇOCUKLARIMI GÖRMEYİ DÖRT GÖZLE BEKLİYORDUM”

Spears ise, ziyaretlerinde çocuklarının kendisine karşı ‘nefret dolu’ davrandığını ve bir aile olarak vakit geçirmek yerine kendilerini odalarına kilitlemeyi tercih ettiğini itiraf etti.

Britney, gençlerle başa çıkmanın zor olduğunu, ancak çocukları daha sık görmek için çaresiz olduğunu, ama bu çabalarının hüsranla sonuçlandığını yazarak; “Çocuklarımı her hafta görmeyi dört gözle bekliyordum… Haftada iki günlüğüne geliyorlardı, ama daha fazla kalmalarını istedim, belki üç gün… Ama sonraki hafta geldiklerinde sadece bir gün kaldılar” ifadelerini kullandı.

Popçunun eski eşi Jason Alexander düğünü bastı

“ABARTMIŞ OLABİLİRİM”

Sözlerine, “Bu canımı acıtıyor, ve çığlık atmak istiyorum” diye devam eden Spears, Instagram hesabından yayınladığı yazıya şöyle devam etti:

Alıntı Metni

DailyMail’de yer alan habere göre; ünlü isim ayrıca, eski eşinin çocuklarını yetiştirme tarzının iyi olmadığını da vurgulayarak, oğullarının ‘Ludacris, 50 Cent, Jay Z ve Puff Daddy’nin toplamından daha fazla uyuşturucu içeren bir evde büyüdüklerini’ iddia etti.

‘ÇIPLAK FOTOĞRAF PAYLAŞTIĞI İÇİN ANNELERİNİ GÖRMEK İSTEMİYORLAR’ İDDİASI

Öte yandan Kevin Federline geçtiğimiz günlerde verdiği röportajda, 16 yaşındaki Sean ve 15 yaşındaki Jayden’nin Britney’i görmeme kararını nasıl verdiklerini anlatmıştı. Federline, çocukların anneleriyle birkaç aydır görüşmediğini, bunun nedeninin Spears’ın Instagram’da paylaştığı çıplak fotoğraflar olduğunu söylemişti.

“BENİ ÜZÜYOR”

Bu açıklamalar ünlü şarkıcıyı çok kızdırmış; “Eski kocamın çocuklarımla aramdaki ilişkiyi tartışmaya karar verdiğini duymak beni üzüyor. Hepimizin bildiği gibi, genç erkekleri yetiştirmek hiç kimse için asla kolay değildir. Nedenin Instagram’a dayandırılması beni endişelendiriyor” diye yazmıştı.

Britney Spears bebeğini kaybettiğini duyurdu
PaYLaŞşşş