HABERLER: İrem Derici: Angelina’nın aldatıldığı, Rihanna’nın dövüldüğü dünyada bana ne yapmazlar?

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
Şarkıcı İrem Derici, geçtiğimiz aylarda ihanet iddiasıyla meslektaşı Cem Belevi ile yollarını ayırmıştı. Belevi’nin kendisini manken Nergis Nesrullayeva ile aldattığı haberlerinin ardından sosyal medya hesabından flaş bir paylaşımda bulunan popçu, Belevi’ye yönelik isim vermeden hakarete varan ifadeler kullanmıştı.

“ALDATAMAM, BECEREMEM BÖYLE ŞEYLERİ”

“Saltanat sona erdi çeyrek popçu. Sefil hayatının geri kalanında sana mutluluklar diliyorum. Hayırlı konser dilenmeler” diyen Derici’ye, Cem Belevi’den yanıt gecikmemişti. Şarkıcı, “Aslında daha önce ilişkimizi noktaladık. Bunu duyurmak istemedi, benden rica etti. Özel bir sebebi var, ilişkimize saygı duyduğum için bende kalacak. Yürütemedik, olmadı. Asla bu cümleleri kabul etmiyorum. Yok aldatma, yok başka başka şeyler! Böyle bir şey olmadı, olamaz da. Hala kendisini çok seviyorum, hala çok saygı duyuyorum. Asla kendisini aldatmadım. Hiçbir kadını aldatamam, beceremem böyle şeyleri” açıklamasını yapmıştı.

“SES KAYITLARI VAR”

Ünlü şarkıcının cevabı sonrası adeta çılgına dönen İrem Derici, “Sıktı artık bu sahtekarlık. A’dan Z’ye şöyle ses kayıtlarıyla mis gibi, ne dersin? ‘Yaz sonuna kadar İrem’i şutlarım zaten, şu takvimi bir doldurayım, şimdi kötü çocuk imajı çizemem’ mi olsun ilk konuğumuz, yoksa alevler attığın influencer’lar mı, sen seç. Ya da direkt itiraf ettiğin ihanetten de girebilirim mevzuya, bana fark etmez!” ifadelerini kullanmıştı.

‘Adamla yemeğe çıksam uyuyakalırım!’

ARAÇ TORPİDOSUNDA ÇAPKINLIK TELEFONU!

‘2. Sayfa’ sunucuları, ayrılığın perde arkasına dair şu detayları izleyicilerle paylaşmıştı:

Alıntı Metni


“BEN DAHA BEŞ YAŞINDAYIM”

Özel hayatıyla uzun süre magazin gündeminde üst sıralarda yer alan İrem Derici, önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Ayaküstü gazetecilerle sohbet eden şarkıcı, “Yarın benim yoğun bakımdan çıkışımın beşinci yılı. Yani ben daha beş yaşındayım” dedi.

Kilo kaybına bağlı bağışıklık çökmesi yaşayan şarkıcı; halsizlik, yorgunluk ve karın ağrısı şikayetiyle hastaneye kaldırılmış, bir süre yoğun bakımda tedavi görmüştü.

İrem Derici’nin tweet’i olay oldu

“BU KONUDA ZATEN BERBATIM”

Son olarak Cem Belevi ile kısa süreli aşk yaşayan İrem Derici, gazetecilerin “Aşk hayatınız nasıl?” sorusuna şu cevabı verdi:

Alıntı Metni

Rihanna’ya şiddet uygulamıştı

“BU DÜNYAYA BİR JR. İREM DAHA GELMESİN”

İrem Derici, “Çocuğunuz olsun ister misiniz?” sorusunu ise “Köpeğime bile annem bakıyor. Bu dünyaya bir junior İrem daha şu an gelmesin” şeklinde yanıtladı.

PaYLaŞşşş