ABD’li oyuncu Lindsay Lohan anne oluyor

2004 yılında rol aldığı Mean Girls filmi ile yıldızı bir anda parlayan Hollywood yıldızı ABD’li oyuncu, model ve pop şarkıcısı Lindsay Lohan, cephesinden müjdeli haber geldi.

LINDSAY LOHAN ANNE OLACAĞINI DUYURDU

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan dünyaca ünlü oyuncu Lindsay Lohan, son paylaşımı ile dikkatleri üzerine çekti. Anne olmaya hazırlanan Lohan sosyal medya hesabında üzerinde “Yakında geliyor” yazan bir bebek giysisi paylaştı. Bader Shammas ile geçtiğimiz yıl evlenen oyuncu, ilk kez annelik heyecanı yaşıyor.

YORUM YAĞDI

Ünlü oyuncunun paylaşımı takipçileri tarafından beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Lindsay Lohan-Bader Shammas çifti Bodrum’da

“AŞKLARI GİDEREK GÜÇLENİYOR”

Geçtiğimiz aylarda çifte yakın bir kaynak; Lohan ile Shammas’ın ilişkisinin giderek güçlendiğini dile getirmişti. Ünlü oyuncunun nişanlısının, İsviçre merkezli bir bankanın Dubai şubesinin başkan yardımcısı olarak görev yaptığı da öğrenilmişti.

“THE PARENT TRAP” İLE YILDIZI PARLADI

Üç yaşında modellik yapmaya başlayan Lindsay Lohan, 10 yaşına kadar birçok dizi için kamera karşısına geçmişti. Lohan, büyük çıkışını çocuk yıldız olarak “The Parent Trap” filmiyle yapmıştı.

Oyuncu, filmin başarısından sonra başka yapımlar için kamera karşısına geçmişti. Lindsay Lohan, özellikle de 2004 yapımı “Mean Girls” adlı yapımla hafızalarda kalmıştı.

Lindsay Lohan sinir krizi geçirdi: Beni öldürmeye çalışıyor
PaYLaŞşşş