Sevim Emre’nin filtresi gündem oldu!

Aslen Eskişehirli olan Sevim Emre, 2 Temmuz 1944 tarihinde dünyaya geldi. 1963 yılında güzellik yarışmasına katıldı ve birincilik elde etti. Beyrut’ta gerçekleşen güzellik yarışmasında ise Türkiye’yi temsil eden Sevim Emre, Avrupa 4’üncüsü seçildi. Güzellik yarışmalarında elde ettiği başarıyla dikkatleri üzerine çeken Sevim Emre, sinema kariyerine adım attı. İlk oyunculuk deneyimini 1961 yılında rol aldığı ‘Kızıl Vazo’ isimli filmle yaşarken, daha sonra birçok filmde kamera karşısına geçti. Sevim Emre, 1974 yılından bu yana usta sanatçı Orhan Gencebay ile beraberliklerini büyük bir uyum ve mutluluk içinde sürdürüyor.

“ALEYNA SANDIM”

78 yaşındaki Sevim Emre, aktif şekilde kullandığı, 1.1 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından geçtiğimiz aylarda mayolu bir gençlik fotoğrafını paylaştı. Fulden Uras ve Ebru Polat gibi ünlü isimlerin yorum yaptığı o kareye Demet Akalın da kayıtsız kalmadı.

Takipçilerini yıllar öncesine götüren Sevim Emre, “Aleyna (Tilki) sandım” mesajını yazan ünlü şarkıcıya, kalp emojisiyle birlikte “Demetçim çok tatlısın” yanıtını verdi.

ÇOK KONUŞULAN POZ

Instagram paylaşımlarında cildi genç gösteren filtreleri tercih eden Sevim Emre, takipçileriyle etkili bir iletişim içerisinde kalmayı başarıyor. Katıldığı davetlerden ve gittiği mekanlardan da sevenlerine renkli kareler paylaşan Emre, bu defa Arda Turan’la olan bir selfie’sini paylaştı.

Paylaşımı böylesine gündem yapan olay ise, Sevim Emre’nin makyaj efektini kaldırmayışı oldu. Turan’la birlikte kameraya gülümseyen ve bu anı ölümsüzleştiren Sevim Emre sonrasında bu kareyi hesabından paylaştı ve deyim yerindeyse ortalık karıştı.

‘MOR FARLI ARDA TURAN’

Fotoğrafa filtre uygulayan Emre, Turan’ı makyajlı gösterdi. Arda Turan’ın gözlerinin üzerindeki mor far efekti sosyal medyada gündem oldu. Sevim Emre’nin paylaşımına “Arda’ya neden mor far yaptın?” şeklinde yorumlar yağdı.

Aslıhan Doğan Turan’dan ev turu!

“18 YAŞINDAKİ KIZLAR DA YAPIYOR”

Sevim Emre 2. Sayfa’da bu durum paylaşılınca kızdı ve “Herkes yapıyor, 18 yaşındaki kızlar da yapıyor. Benim bu paylaştığım resimde yok. Bence filtreyle militreyle uğraşmayın. Çünkü haber niteliği yok. Ne güzel bir resim sevgili Arda ve Sevim ablası… Beni bu ilgilendiriyor. Güzel bir anı, sevgiler” yazdı.

Sevim Emre: Oğlumun sevgilisini veto etmedim
Orhan Gencebay müjdeyi verdi
PaYLaŞşşş