Ziraat Bankası Müşterilerine Büyük İkramiye: Hesabınıza 7500 TL Ek Nakit Yatırılacak!

Ziraat Bankası, müşterilerine heyecan veren bir kampanya duyurusuyla gündeme geldi. İşte detaylar:

Ziraat Bankası Müşterilerine Özel 7500 TL Ekstra Para!

Ziraat Bankası, sık sık düzenlediği kampanyalarla dikkat çekiyor ve müşterilerine çeşitli avantajlar sunuyor. Son olarak, Nisan 2024 kampanyasıyla müşterilerini sevindirecek bir duyuru yaptı. İşte kampanya detayları:

Son sekiz saat içinde müşterilerine yönelik özel bir uyarı gönderen Ziraat Bankası, bu uyarıya yanıt veren müşterilerine hesaplarına tam 7500 TL ekstra para yatıracak.

Banka, resmi internet sitesinde yayınladığı bilgilere göre, bu işlemi gerçekleştiren müşterilere bu miktarı sunacak. Ayrıca, Nisan ayında başlatılan diğer kampanyalarından biri olan Touristica kampanyasıyla ilgili detayları da duyurdu.

Ziraat Bankası’nın paylaştığı duyuruya göre, Bankkart’ınızın kredi kartı veya banka kartı özelliğiyle Touristica’da tek seferde yapılacak alışverişlere göre belirlenen tutarlarda Bankkart Lira verilecek. Bu tutarlara göre:

  • 25.000 TL – 49.999 TL arası alışverişlerde 2.500 TL Bankkart Lira,
  • 50.000 TL – 99.999 TL arası alışverişlerde 5.000 TL Bankkart Lira,
  • 100.000 TL ve üzeri alışverişlerde ise tam 7.500 TL Bankkart Lira verilecek.

Ayrıca, alışverişlerde peşin fiyatına 9 taksit ve 2 ay erteleme avantajı da sunulacak.

Touristica Bankkart Lira Kampanyası Detayları

Touristica kampanyasına katılmak için Ziraat Bankası’na kayıtlı cep telefonundan TOURISTICA yazıp 4757’ye SMS göndermek yeterli olacak. Ancak, kampanyadan yararlanmak için asıl kart sahibinin kampanyaya katılması gerekiyor.

Kampanyadan kazanılan Bankkart Liraları 7 Mayıs 2024 tarihine kadar yüklenecek ve 9 Haziran 2024 tarihine kadar kullanılabilecek. Kullanılmayan Bankkart Liraları ise 10 Haziran 2024 tarihinde geri alınacak. Kampanya müşteri bazlı olarak düzenlendiği için, müşteriler kırsal kesimde tek seferde en fazla 7.500 TL Bankkart Lirası kazanabilecekler.

PaYLaŞşşş