HABERLER || Çetin Altay’dan iddialar ile ilgili açıklama

MESUT YILMAZ / MİLLİYET
2014 yılında beyazperdede ilk filmi yayınlanan ve toplamda yaklaşık bir milyon gişe yapan ‘Oflu Hoca’ serisiyle tanınan Çetin Altay, geçtiğimiz gün Etiler’de objektiflere yansıdı. Osmanbey’den taksi bulamadığı için scooter’la Etiler’e geldiğini belirten ünlü oyuncu, ayaküstü basın mensuplarının sorularına cevap verdi.

“KURTARILACAK TARAFI VARSA KONUŞACAĞIZ”

Beş yıllık eşi Gamze Altay ile boşanma arifesinde olan Altay, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

Annesini kaybetti

“ASLAN GİBİ ARKALARINDA DURACAĞIM”

Ünlü oyuncu, “Çocuğumuzun bu durumdan etkilenmemesi için elimizden geleni yapacağız. Ona bir zarar gelsin istemeyiz. Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun. Eğer bu süreci yenemezsek bir yere gittiğim yok. Yine ben varım, yine çocuğum benim çocuğum. Arkalarında duracağım aslan gibi. Sadece bir arada çok olmayacağız” dedi.

“UZUN SÜRE AYNI EVDE YAŞAMAK MUCİZE”

Sanatçılar için “Evlilik yürütmeleri zor” şeklindeki yorum yapıldığı belirtilen Altay, “Evlilik zaten yürütülmesi çok zor bir süreç. Çok ayrı iki karakterin, aynı evde uzun süre yaşaması gerçekten mucize. Bunu başarabilen insanlar var. Sevginin bittiği yerde saygıyla devam ediyorsun. Zaten saygı bittiğinde her şey bitiyor. Eğer bazı şeyler tıkanıyorsa en azından saygıyı kaybetmemek için iyi bir şekilde bitirmek en doğrusu. Bunu zaman gösterecek” açıklamasını yaptı.

“ÇOCUK OLMASAYDI EVLİLİK DEVAM ETMEYEBİLİRDİ”

Çetin Altay, Kasım 2021’de Esra Sönmezer’in hazırlayıp sunduğu ‘Pembe Pijama’ adlı programa katılmıştı. Dört yaşında bir kızı olan oyuncu, “Çocuk yapmasaydım evlilik devam etmeyebilirdi. Bu durum birçok insan için geçerli” açıklamasını yapmıştı.

‘Cihangir’den kopamıyorum’
PaYLaŞşşş